Skocz do zawartości

Pierwszy rower Triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zamierzam kupić pierwszy rower Triathlonowy  z górnej półki, używany oczywiści. Znalazłem wydaje mi się ciekawą ofertą podaje link (  https://www.olx.pl/oferta/rower-triathlonowy-specialized-shiv-expert-175-188-karbon-tt-czasowy-CID767-IDEJVgR.html). Chciałbym zapytać o cenę czy jest adekwatna ... prosiłbym o sugestie ,o co mógłbym dopytać na podstawie ogłoszenia, na co zwrócić uwagę. Dzięki za pomoc. Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Zakładająć, że sprzedający nie mija się z prawdą co do stanu roweru, to jest on jak najbardziej wart tych pieniędzy. Sprzedawca dorzuca trochę szpeju, a wszelkie akcesoria do rowerów czasowych/triathlonowych potrafią być pieruńsko drogie, więc to też działa na pewno na plus.

Odnośnik do komentarza

Na dedykowanych rowerach triathlonowych się za bardzo nie znam. Znam się natomiast na rowerach do jazdy na czas i aerodynamice, skoro dwa dni temu mój młody został Mistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas na torze. I zamierza powtórzyć to na szosie. Spec nie robi złych rowerów. Cena wydaje się dobra. Z punktu widzenia aerodynamiki mógłbym się przyczepić do różnych rzeczy bo np. nie są to koła do jazdy na czas. No i nie stosuje się już hamulców z linką z przodu w rowerach aero z wyższej półki. To jest muzealny design. Ale w tańszych jest nadal popularny. Z tym że to są szczegóły dotyczące wyższego poziomu. Ten rower nie można nazwać rowerem z górnej półki. Ale oczywiście zależy kto ma do czego porównanie. To jest model Shiva, produkowany gdzieś od 2012. Warto zauważyć że nie wolno na nim startować w jeździe indywidualnej na czas bo nie spełnia norm UCI. W triathlonie takie normy nie obowiązują. Z mojego punktu widzenia, raczej taki tani model dla początkującego triathlonisty, nie walczącego o pudło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...