Skocz do zawartości

Szukam nóżki (stopki) do roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam nóżki (stopki) do roweru

...bo moja poprzednia pękła. Mam kilka wymagań, które stara spełniała, ale widzę, że na allegro, mimo kilkuset pozycji, to tak naprawdę jest to kilka tych samych modeli, żaden nie jest tym, który kiedyś miałem i którego szukam. To co potrzebuje musi spełniać te wymogi:
3130151000_1596741204_thumb.jpg

* Stopka tylna, nie centralna
* Mocowanie za cały tylni trójkąg, a nie tylko na poziomą rurę
* Możliwość regulacji w miejscu mocowania - chodzi o to, aby stopka miała mocowanie jak na zdjęciu powyżej.Większość stopek ma natomiast nieregulowane miejsce mocowania i w efekcie jedynym miejscem gdzie można ją zamowować jest miejsce oznaczone na czerwono, niestety w moim rowerze tu nie pasuje.
1720884600_1596741121_thumb.jpg
* Regulacja długości, ale najlepiej poprzez przykręcaną imbusem śrubkę w wysuwanym elemencie, a nie jakiś bajern beznarzędziowy na sprężynkę czy z obracaną tulejką, która się po zimie zapieka
* Końcówka stopki powinna mieć nasuwaną plastikową nakładkę, a nie malutki metalowy spłazczony koniec, aby w lesie nie grzązła w piasku
* Kolor czarny
* Aluminiowa, aby ważyła z 250g, a nie 500g jak stalowe

Czy tak trudno o ten model? Myślałem, że stopka to jedna z najprostszych rzeczy w rowerze, a tu widzę robi się z tego kosmiczna technologia.

-----------

O, znalazłem po 3 dniach ?

1775002500_1596742743_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...