Skocz do zawartości

Słowiński Park Narodowy


SebaPZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
5 godzin temu, MalySzaryCzlowiek napisał:

Spróbuj sobie pojechać czerwonym szlakiem ustka rowy

Potwierdzam.

Od 9 lat każdą majówkę spędzamy w SPN. Absolutnie cudna trasa na gravel/MTB: Kluki-Czołpino-(czerwone znaki) - Czerwona Szopa - Jez. Dołgie Duże - jez. Dołgie Małe - Stara Droga wzdłuż mierzei jez. Gardno - Rowy (postój) i dalej jak pisze MałyWielkiCzłowiek lub naokoło jez. Gardno - Gardna Wlk. - Żelazo - Łokciowe - Kluki zamknąć pętle. W ogóle cudowne miejsce podobnie jak Diabelskie Pustacie i Wrzosowiska Kłomińskie o których kiedyś pisałem (ukłony dla Jacka).

Jak mi czasu starczy napiszę o gravelowym raju: Bieszczadzka dolina Sanu czyli : Bukowiec - Terka - przeł. Studenne - Krywe - Chmiel - Stuposiany - Muczne - Sianki - Źródła Sanu.

Odnośnik do komentarza

Jak jeździmy paczką to do slowinskeigo mało kiedy jedziemy z ustki, to już grubsza wyprawa. Ale generalnie czerwony szlak ustka rowy sam w sobie jest dużo ciekawszy kiedy staramy się właśnie trzymać blisko morza. Dużo trudniejsze i bardziej techniczne kawałki. Myślę, że jak wybierzesz się w tym roku to trochę nie poznasz trasy, mnóstwo wydm zostało mocno podmytych razem z kawałkiem lasu, po ostatnich sztormach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...