Skocz do zawartości

Kiedy najlepiej kupić nowy rower?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuje zakup roweru crossowego w okolicach 2000zł. Biorę pod uwagę następujące modele (nie wszystkie są dostępne lub ja nie mogę znaleźć):

- Vellberg explorer 5.2   - niedostępny

- Lazaro quantum v4  - niedostępny

- https://polskie-rowery.pl/sklep/rower-28-cross-kands-avangarde-2020-męski-na-deore-czarny-_pid=695?gclid=Cj0KCQjw6575BRCQARIsAMp-ksPJUdi9AOKltXkKrCD5xHlRAu7a940eH4dJJMdNfGGemFmz0cGTpv4aAqxiEALw_wcB&fbclid=IwAR0psPudnuB_yUfK6dIJr9-Gs5jgFa711JG82vGKt-xYmYiBLcQO_dCZ6Uw

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-cross/rower-indiana-cross-5-0-m19-czarny-brazowy

Który z nich byłby najlepszy pod względem jakości do ceny i pytanie czy zdecydować się na któryś teraz czy czekać na jakieś promocje, a jeśli tak to mniej więcej kiedy się one zaczynają?

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.08.2020 o 16:07, 314ter napisał:

W tym roku nie będzie żadnych promocji z uwagi na Covid, a te które rzekomo wystąpią będą w i tak podrasowanych cenach. Zauważ, że rocznik tzw. 2020 praktycznie nie istnieje, wszystkie siły zostaną marketingowo i produkcyjnie ukierunkowane na sezon 2021, o ile druga fala pandemii nie okaże się gorsza od pierwszej.

Dzięki za pomoc. 

A czy kands avangarde 2020 jest warty swojej ceny czy lepiej czekać na rowery z 2021

Odnośnik do komentarza

To czy chcesz rower czy nie zależy od tego czy jest CI potrzebny tu i teraz czy masz w toopie obecny sezon.
Ten https://polskie-rowery.pl/sklep/rower-28-cross-kands-avangarde-2020-męski-na-deore-czarny-_pid=695 rower ma bardzo przyzwoity stosunek cena/osprzęt - jesli jest dostepny i chcesz JESZCZE pojeździc (do października? listopada?) to nie ma sensu się zastanawiać ...
CO zas do  przyszłego sezony NIKT poza działem logistyki kompletującym na przyszły tok założenia planu sprzedaży i komponentów na danych rower w określonej cenie CI nie powie czy się będzie opłacało czy nie - to wróżenie z fusów i pomiętego opakowania po śledziach ...
W mediamarkcie był w zeszłym roku rower MTB indiana pulser 6.9 w cenie ok. 2800 w rewelacyjnych komponentach - kiedy skończyła się pierwsza covidowa fala i ludzie ruszyli do sklepów ZNIKNĄŁ w ciągu miesiąca - trudno powiedzieć czy z powodu dobrej relacji ceny do jakości czy tez po prostu ludzie brali co było na fali wolności ;), obecny model w tej samej cenie to dno - tak więc trudno powiedzieć co będzie lepsze dzisiejsza pewność czy niepewne jutro.
Jeśli znasz odpowiedź zagraj w lotka lub na giełdzie ...

Ja po 3 letniej "przerwie" wracam we wrześniu do ostrego jeżdżenia - gdyby nie to, że mam najlepszy rower na świecie (bo jest i czeka ? ) tobym zapewne kupował cokolwiek byleby toopę ruszyć ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...