Skocz do zawartości

Ciężki wybór trekinga w czasach pandemii


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak w tytule.. Pandemia "przyniosła" różne dziwactwa, no i  na rynku rowerów też dzieją się teraz takie rzeczy, że chcący kupić rower to trudno się na nim przejechać, bo po prostu rowerów brak - wszystkie wysprzedane.

Chciałbym kupić Trekkinga i w mojej okolicy nie ma sklepu z modelem, który by mnie interesował i jeszcze w rozmiarze ramy Xl. Mogę znależć coś na sieci, tylko teraz jest to kupowanie w ciemno. Mam możliwość zakupu Merida Freeway 9700, Unibike Expedition GTS w podobnych pieniądzach. Proszę o ewentualną poradę co lepiej wybrać. Wiem, że Merida jest n alepszym osprzęcie, ale jak to się ma do eksploatacji? Nie mam pojęcia za bardzo o świecie rowerów, dlatego pytanie kieruję do Was. Mailem na oku jeszcze Krossa Trans 9.0 w miarę sensownych pieniądzach. Słyszałem jednak, że Kross ma krótsza ramę i dla większych osób lepiej Unibike'a.

A może jeszcze jaki s inny model?

Ja mam 193cm wzrostu i 104kg Wagi. Rower do wycieczek z dzieckiem na foteliku, i może do dłuższych wypraw też od czasu do czasu. Celuje w tą półkę cenową dlatego, że osprzęt juz troszkę lepszy, a rower kupuję pewnie na długie lata, nie mówię, że na całe życie ale następny będzie pewnie nie prędko.

Dzięki z góry za wszystkie sugestie.

Łukasz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...