Skocz do zawartości

Zakup używki do 4-4,5k PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Od ok 2-3 tygodni zacząłem się interesować rowerami i tak codziennie dowiaduje się czegoś innego, przeglądam YT i fora, i chyba już zrobiłem wystarczający research, żeby zdecydować się na zakup swojego pierwszego roweru.
No i padło na Gravel (pewnie też marketing mnie złapał), bo chciałbym pojeździć po mieście (mieszkam w Warszawie) ale też od czasu do czasu na jakieś małe wypady weekendowe. Mega mi się podobają baranki, tylko raz wsiadłem na taki rower i przejechałem się tylko kawałek (jakiś TREK to był ), ale mi się spodobało.
Generalnie szukam pomocy w wyborze, zastanawiam się nad rowerem używanym do 4-4,5k PLN, bo jeśli jednak nie złapie po pół roku "bakcyla", to nie chciałbym go sprzedawać z jakąś dużą stratą. Zwykle na stronach poświęconych takim zakupom jest info odnośnie nowych rowerów.
Jeśli chodzi o moje poszukiwania to rozważam zakup Giant'a anyroad comax z 2016 roku, chyba rozmiar L (mam 180), widziałem za 4500 zł na allegro. Patrzę na ten model ze względu na ramę, która podobno jest całkiem wygodna, wygodniejsza niż w takich zwykłych gravelach, no i malowanie mi się również podoba.
Drugie propo to TREK Emonda SL5 2017 rok tutaj również 105tka (choć nie wiem czy na start będzie miało to dla mnie jakiekolwiek znaczenie) i podobno (pamiętam że przeglądając to forum, trafiłem na informacje że jest to wygodny rower, a dziś dostałem info że to nie gravel  ?
Widziałem, że również jest polecany Specialized Roubaix i Giant TCR, ale tych modeli jest tak dużo, że szukam już chyba 3 dni i po prostu nie wiem na czym się skoncentrować i na co polować
 
Dodam 2 linki które znalazłem 
 
nie.pl/oferta/giant-anyroad-comax-r-l-shimano-105-gravel-carbon - widziałem go taniej tez, ale chyba juz sprzedany
 
 
Bardzo proszę o pomoc, może robię błąd amatora, że szukam roweru w takim przedziale cenowym, albo takie wybory mogą mnie zniechęcić przy rozpoczęciu przygody
Z góry dzięki za pomoc!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...