Skocz do zawartości

Mój Kellys Cliff 30


Pafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Naklejka HotWheels na obręczy  +15 do szybkości XD Fajny rowerek. Rower długo używany, czy nowy? Który to rocznik? 

 

 

Nie mogłem się zdecydować pomiędzy cross i MTB ;) Kupiłem MTB, teraz bym sobie złożył jakiegoś crossa. Jak bym kupił najpierw crossa sytuacja była by odwrotna  :lol:

 

 

Ile waży?

Odnośnik do komentarza

Naklejka HotWheels na obręczy  +15 do szybkości XD Fajny rowerek. Rower długo używany, czy nowy? Który to rocznik? 

 

 

Nie mogłem się zdecydować pomiędzy cross i MTB ;) Kupiłem MTB, teraz bym sobie złożył jakiegoś crossa. Jak bym kupił najpierw crossa sytuacja była by odwrotna  :lol:

 

 

Ile waży?

Jeszcze 2 naklejki są na ramie. :) Rower kupiony w 2014 roku jako nowy.

Ja od razu byłem zdecydowany na crossa i jak na razie nie żałuję tej decyzji. :)

Nie pamiętam, ile dokładnie waży. Szczególnie, że od stycznia ma nowe, cięższe opony, ale podejrzewam, że coś w przedziale 14-15 kg. 

 

 

Od czego jest to mocowanie pod ramą? Od pompki?

 

P.S. Naklejka zajebista :D

Tak, mocowanie jest od pompki. Po tym, jak zrezygnowałem z jazdy z plecakiem na rzecz saszetki-nerki, musiałem coś z nią zrobić i tak sobie wykombinowałem. :)

P.S. Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

Niektóre mocowania od pompek da się przykręcić tymi samymi śrubami co koszyczek na bidon. Po prostu uchwyt wchodzi pod koszyczek. To tak na przyszłość, gdyby podczas jazdy telepała Ci się pompka :)

Łukaszu, powiem Ci szczerze, że gdzieś mi świtał ten pomysł, ale wtedy pompka byłaby po boku ramy i nieco obawiałem się, że może zawadzać o nogę. :)

Odnośnik do komentarza

Może pomyśl o zabezpieczeniu ramy przed opaskami/trytytkami bo może to później nie ładnie wyglądać. Te od mocowania na pompke.

 

Koszyczek z Cube-a? Też taki mam, tylko czarny  ^_^

Szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, że opaski zniszczą ramę. A koszyczek z Kellysa, kupiony w zestawie razem z bidonem, żeby pasowało do roweru. :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...