Skocz do zawartości

Jaki rower damski crossowy do 2 000 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ?

Chciałabym kupić rower crossowy damski do 2 000zl. Będzie on używany na ścieżkach w mieście i poza miastem (raczej średnie dystanse kilometrowe). Rower musi umożliwiać bezproblemowy montaż fotelika Hamax Siesta. Mam 173 cm wzrostu i ważę 65 kg, dziecko które będę woziła w foteliku ma 95 cm wzrostu i 12 kg wagi. Więc rower musi być dostosowany do takiego obciążenia i mieć jeszcze ok. 10 kg tolerancji ze względu na rosnące dziecko ? Chciałabym, żeby rower miał wyposażenie typu: błotniki, dzwonek, światła, koszyk, nóżka, uchwyt na bidon. (zakładam, że nie będzie tego w standardzie i będę musiała to dokupić). Zależy mi, żeby rower był damski, z typową damską ramą. Myślę o Kellys Clea 30 (model z 2020 roku). Czy moglibyście polecić jakiś inny model w cenie do 2 tys. (+400zl na osprzęt). Chyba, że Waszym zdaniem Clea 30 to dobry wybór? Będę wdzięczna za pomoc w wyborze?

Odnośnik do komentarza

spartacus 4 albo 4.1 za 1800 - idealny. Ramy są 17 i 19. Ja szukam tego roweru w wersji 3.1 na 17 i nie ma nic ? a kosztował 1499 - straszne pustki.

W 4 chyba wszystko jest na alivio i jest manetka blokady skoku. Opony jak na crossa ok. No i nie masz vbrake

przy nodze 78 to rama 19 będzie ok, może nie na styk ale zazwyczaj 19 jest dobra od 75-76  - wiem bo mierzyłem kilka ostatnio rowerów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...