Skocz do zawartości

B'Twin Rockrider 520


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Wszystkim,
 
Kupiłem około 2 lata temu rower B'Twin Rockrider 520. Pisałem ostatnio do decathlonu w sprawie zaczepu na komórkę. Niestety nie odpisali. Znaczy się mam uchwyt rowerowy na komórkę, ale niestety jak zmieniłem telefon to nie chce się zmieścić. Jak również poszukuję bagażnika do roweru. Myślałem, że może kupić taki kufer zamykany. Bo czasem jak jadę gdzieś do sklepu, to muszę jechać z plecakiem. Uznałem, że przydałby mi się jakiś właśnie zamykany kufer, albo coś innego. Żebym też mógł tam włożyć, np. kurtkę, czy butelkę wody. Ewentualnie zakupy. Mam obawy, że do tego modelu może już nie być takich rzeczy jak bagażnik (kufer). Bo pewnie trzeba dobrać sprzęt rowerowy do danego modelu roweru. Bardzo proszę o jakieś rady i pomoc w tej kwestii. Życzę spokojnego popołudnia i Pozdrawiam serdecznie.
Przesyłam również zdjęcia mojego roweru. Bo nie wiem czy każdy zna ten model.

rockrider1.jpg

rockrider2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśłi to jest ten model https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-520-275-id_8350582.html  to na zdjęciach widać (tych ze strony Decathlonu), że są standardowe otwory umożłiwiające montaż bagaźnika. Jak już kupisz bagaźnik, to do niego dokupujesz odpowiednią robę, sakwę, kufer, czy co tam chcesz. Nie ma problemu.

Jest też tańsza i prostsza opcja, jak nie potrzebujesz wozić bardzo dużo bagażu, a mianowicie tego rodzaju torba trójkątna https://allegro.pl/oferta/sakwa-rowerowa-trojkatna-torba-pod-rame-na-rower-7475212877    . Mam taką i spokojnie można w niej zmieścić butelkę wody, jakąś kurtkę i jeszcze sporo miejsca zostaje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...