Skocz do zawartości

[1000-1500 zł] lasy, miasto MTB lub Cross


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Od 2 tygodni rozglądam się za nowym rowerem. Do tej pory jeździłem na rowerze trekkingowym StreetCoach którego kupiłem 2 lata temu używanego za 500 zł, czyli nic ciekawego.
Mieszkam w Warszawskim Wawrze, więc będę jeździł głównie lasy ( czasem, a nawet dosyć często zdarza się piasek, korzenie, niskie górki, wąskie ścieżki) oraz miasto ale raczej nie ścieżki rowerowe, bo tych nie ma za wiele w Wawrze tylko chodniki lub ulice. Na poprzednim rowerze jeździło mi się średnio po takich terenach, miałem problemy z przejechaniem przez piaski i wąskie ścieżki. Dlatego popoczytaniu wątków byłem pewny że tym razem wybiorę MTB. Jednak pojechałem wczoraj do Decathlonu i przymierzyłem się do RockRidera 520 oraz do jakiegoś roweru crossowego i dużo lepiej i wygodniej czułem się na rowerze crossowym, niezbyt pasowała mi pozycja na tym RockRiderze, w dodatku rozmiar M wydawał się na duży a rozmiar S za mały ( mam 170 cm wzrostu).

Co byście wybrali w moim przypadku? Słabo znam się na rowerach, dlatego zależy mi na zakupie stacjonarnym, chcę kupić już złożony rower, z serwisem w razie problemów blisko, dlatego myślałem o Decathlonie lub innym sklepie stacjonarnym.

Z tego co sam się rozejrzałem to z MTB właśnie ten RockRider 520 z Decathlonu.Ewentualnie Hexagon z Krossa, ponieważ piszą że na nim jest bardziej komfortowa pozycja, ale z tego co widzę w moim przedziale cenowym wszystkie są na wolnobiegu.

Z Crossów znalazłem takiego Rometa też w Warszawie :

https://allegro.pl/oferta/rower-romet-orkan-2-m-28-rama-19-m-cross-2-0-9075992439#

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...