Skocz do zawartości

Sprzedam, oddam...


boatman

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, wiosna to porządki - także rowerowe. Zostało mi trochę części od rowerów, wyrzucić szkoda, może kogoś zainteresują:

- opony Schwalbe Smart Sam, 2 sztuki; 27,5 cala, grubość chyba 2,2 (zapomniałem sprawdzić, ale uzupełnię), druciaki, wyjeżdżone może 200 kilometrów więc właściwie jak nowe. 60 złotych za parę.

- opony Schwalbe Marathon GT, 2 sztuki; 37-622 (28x1,4), druciaki, ciężkie jak kowadła ale pancerne; mają nakręcony jeden rajd po Szwecji, może z 300 kilometrów. Myślę że 100 złotych za parę nie będzie rozbojem.

- opony Decathlonowe od Tribana 520RC, 28-622, 4 sztuki. Na stronie Decathlona są podobne, choć moje mają inne oznaczenia na stopce. Druciaki. Jedna para ganz neue, druga ma wyjeżdżone może ze 100 kilometrów. 50 złotych za parę.

-siodełko rowerowe B'Twin, szosowe, 2 sztuki. Zupełnie nowe, zdjęte z Tribana RC520. Takie jak to: siodełko . Wyjeździłem na identycznym około 1500 kilometrów, wygodne ale wiadomo: co siedzenie to inna opinia. 25 złotych za sztukę.

- garść Decathlonowych światełek przednich i tylnych. Wiadomo jak to świeci, ale może się komuś przyda jako obowiązkowy odblask albo coś... Chyba nawet mam do nich gumki. Do oddania za free, kompletami.

- Decathlonowe dętki 25/32-622. 4 sztuki, nieużywane. Parami za free.

Najchętniej łodzianinowi do rąk własnych, ale mogę też wysłać kurierem. Kurier za darmo.

Pozdrowienia dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...