Skocz do zawartości

kross vento 2.0 2019/2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu zabieram się za kupno swojej pierwszej szosy i staram się sporo dokształcać w tym temacie żeby zakup był trafiony. Wybór na 95% padnie na kross vento 2.0.

Dlatego też mam parę pytań :)

Mam do wyboru model z 2019 i 2020 roku. Z tego co patrzyłem to oba te modele różnią się chyba oponami, w modelu z 2019 roku jest 28 mm a z 2020 25 mm.  Czytałem, że szersze opony bardziej się sprawdzają w trudnym terenie i ogólnie są lepsze dla kogoś początkującego i mam mały dylemat co zrobić bo model z 2020 roku mogę kupić o 200 zł taniej z węższymi oponami.

 

byłbym bardzo wdzięczny jakby znalazł się ktoś kto mógłby się wypowiedzieć na ten temat, czy warto kupić taniej model z 2020 roku i zastanowić się nad wymianą opon czy od razu celować  w ten z 2019. 

Podpowiedzi, rady i opinie odnośnie tych rowerków też mile widziane

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Z mojego doświadczenia kupowanie takich rowerów mija się z celem. Jeśli zaszczepisz się na szosę, to za pół roku będziesz chciał lepszy. To nie lepiej kupić od razu lepszy, używany? Za 1500 kupisz używkę na 10-biegowej grupie. Z tego Clarisa nie ma żadnej drogi upgrade'u. Trzeba zmienić cały napęd i koła. To są wyrzucone pieniądze. Jako używkę będzie ciężko sprzedać go nawet za 1500. Ja więcej niż 1000 bym za niego nie dał. Za 1300 sprzedałem rocznego aluminiaka mojego syna na Sorze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...