Skocz do zawartości

Jaki rower MTB 29" do 3000zł +/- 500zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

chciałbym zakupić nowy rower ?

Kiedyś miałem MTB 27,5 lecz przy obecnej wadze +130 trudność w poruszaniu się na ramie "M" zmusza mnie do zakupu roweru .

 

Mam 189cm wzrostu i ważę ~130kg. Chciałbym na rower przeznaczyć do 3k zł +/- 500zł

Interesuję mnie  zakup na raty (najoptymalniej 20x0%)...

Prośba o pomoc o zaawansowanych .

Odnośnik do komentarza

Przy tych parametrach fizycznych jedynym wyborem wydaje się być Cube Attention SL. Attention ma amor do 99 kg. A Gate 2019 i Merida mają stosunkowo sportową geometrię wymuszającą mocno pochyloną sylwetkę. Attention SL pozwoli na jazdę z bardzo rekreacyjną sylwetką. Kwestia wyboru czy rama 21 czy 23. Jesteś gdzieś na granicy. I z dostępnością 23 może być problem.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, jajacek napisał:

Przy tych parametrach fizycznych jedynym wyborem wydaje się być Cube Attention SL. Attention ma amor do 99 kg. A Gate 2019 i Merida mają stosunkowo sportową geometrię wymuszającą mocno pochyloną sylwetkę. Attention SL pozwoli na jazdę z bardzo rekreacyjną sylwetką. Kwestia wyboru czy rama 21 czy 23. Jesteś gdzieś na granicy. I z dostępnością 23 może być problem.

Jaki rozmiar 21/23 wybralbys na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza

https://tricarbon.pl/Fuji-nevada-1-1-29-cali-rower-mtb 

Ten model też chyba mieści się w budżecie, ale ma osprzęt SRAM, którego Jacek nie polecał i jeden blat z przodu. Nie mam pojęcia jak się jeździ przy takiej konfiguracji 1x12. Niemniej jak chcesz to zerknij.

Właściwie dlaczego należy unikać SRAM ?

widzę, że sporo rowerów wcześniej wyposażonych w Schimano SLX/XT teraz przechodzi na SRAM.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...