Skocz do zawartości

[max 2200] alternatywa dla marine bobcat trail 4 2020


Rekomendowane odpowiedzi

oo moge dodac posta, sory skasowalem poprzedni niechcaco, chodzilo mi o rower Romet Mustang 27.5 rocznik 2018. Na oko laika wygląda całkiem, tylko niestety z tego co widzę rama 19" która jest dostępna, to raczej nie dla mnie. Przymierzałem się do mustanga 7.1 2020 to jest na tej samej ramie, i niestety 19" grozi uszkodzeniem dzwonów ? przy jakiejś nieprzewidzianej sytuacji ? . A rowery Cube schodzą jak ciepłe bułeczki jeżeli jakiś jest w stanie wskazującym ? 

Odnośnik do komentarza

No nic z cieńszej rury bo Analoga 2017 29"  wyrwałem, nie jest to może jakiś szczyt szczytów, ale cena odpowiednia, papiery są, rowerek zadbany, poszedłem trochę na kompromis, fakt koło 29" ale wg mnie na ramie pod moja wysokosc jak dla mnie daje rade. Może w mieście krawężniki będzie trzeba omijać ale cóż. Miałem w obwodzie Mustanga 27.5 z 2018 ale no nie rama 19" jednak nie dla mnie. Ale fakt faktem idzie to jak rakieta ?

 

Odnośnik do komentarza

No dobra ? to teraz standardowe pytanie ?

Widzę że Cube to niemiecka marka solidnie wszystko zrobione nie ma co gadać ale...

W czym takie Cube co kupiłem jest lepsze ? Bo poprostu zasugerowałem się. Jak się poszuka to można coś tam wydłubać,

No takie Romety np, trafiają się od dzwona Mustangi z dość niezłym osrzpętem i jak jakiś sprzedawca ma rozum to nawet sprzedaje je po cenie rynkowej a nie katalogowej mocno zawyżonej, czy też niewiem okiem laika to b`twin też przemyślane konfiguracje wypluwa w tych swoich rockriderach ? , co tam jeszcze no jest UNIBIKE FUSION z ceną rynkową około 300 - 400 zł zawyżoną.

W Rometach to śmierdzi mi strasznie ta rama jakoś. Dziwne to.

Odnośnik do komentarza

Płacisz za:
- ramę
- osprzęt
- gwarancję i obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną

Wszystkie produkty w tym segmencie rynku są zbliżone technicznie. W tym wypadku zapłaciłeś za ramę, która ma specyficzną geometrię, której inni nie oferują i trzyrzędowy napęd, którego inni również nie oferują. Jeździj i nie szukaj dziury w całym.

Odnośnik do komentarza

WItam, a jeśli szukam używanego hardtail w cenie 2500-3000 zł na 174 cm to co mi polecacie ? Szukałem dużo na własną rękę ale trudno mi coś sensownego znaleźć.  

 

Skopiowany mój post z innego forum:

WItam, poszukuje używanego roweru  MTB w kwocie 2500-3000 zł. Nie znam się na tej kategorii dlatego zakładam nowy temat. Będę nim jeździł 50% szutrowe drogi oraz czasem trudniejszy teren(jakieś podjazdy/zjazdy dożo błota) pozostałe 50% asfalt oraz drogi osiedlowe. Mam 175 cm wzrostu oraz jestem ciężki (90kg). Chciał bym by rower był dosyć świeży oraz nie zniszczony. Dobrze by było gdyby nie był za ciężki. Chciał bym dostać jakieś rady czego dokładnie mam szukać. Może widzieliście jakieś rowery używane w dobrym stanie oraz cenie? Najlepiej jak by rower był z okolic wielkopolski. Chciał bym by rower miał amortyzowany przedni widelec oraz korbę dwurzędową. Co do serwisu to potrafię zrobić wszystko sam więc nie ma problemu. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...