Skocz do zawartości

Wprawa rowerowa z dziećmi - szukam współtowarzyszy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam towarzyszy na wspólny wyjazd z dzieciakami. Ja byłbym z synem, syn ma 6 lat, ale bardzo lubi jeździć na rowerze i dobrze mu to już idzie.
Jeżeli chodzi o rodzaj wyprawy to zdecydowanie więcej poza asfaltami, ze względu na dzieci w niezbyt górzystym terenie, może Mazury, ale jestem otwarty :) 
Wycieczka z namiotem ze spaniem na kempingach lub na dziko, myślę, że około tygodnia, raczej niezbyt długie przeloty, ok 15-30 km dziennie, trochę zwiedzania, bez pośpiechu, z podziwianiem przyrody i wszystkiego fajnego co się mija.

Terminy dość elastyczne: pierwsza połowa lipca lub pierwsza połowa sierpnia.

Byłoby fajnie wybrać się razem :)

priv: trandus@gamil.com

Pozdrawiam,
Michał

Odnośnik do komentarza

Kiedyś byłem na wyjeździe z moim młodym w Malborku jak miał 10 lat. Spaliśmy w agroturystyce. Jeden cały dzień zwiedzaliśmy zamek bo jest co zwiedzać. Następnego mieliśmy zacząć wyprawy po kolejnych. Pojechaliśmy do Kwidzyna, z Kwidzyna do Gniewu, potem jeszcze się gdzieś spałętaliśmy, po drodze pizza, lody i jakoś tak wyszło że zrobiliśmy 140 km ?

W każdym razie zamki polecam. Po Mazurach nie było tak ciekawie. Zamek to jednak większa atrakcja dla dziecka (przynajmniej dla mojego) niż jeziorka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Michał, ja w sierpniu planuję objazd kilku jezior w płn.-wsch. części Polski. Zwiedzanie bunkrów, zaglądanie do wiejskich kościółków czy też opuszczonych stacji kolejowych. Takie tam klimaty "szwędaczkowe". Będę też próbował załapać się na lot balonem nad Mamrami. Wyprawa na 6-7 dni. Termin jeszcze nie do końca sprecyzowany. Spanie w namiocie. Tempo wyprawy bardzo lajcikowe, bez szarpania się. Jadę wypocząć i podziwiać krajobrazy, a nie robić rekordy odległości. Jakby co, pisz do mnie na priv (podany przez ciebie mail odrzuca wiadomości ode mnie z dwóch moich skrzynek).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...