Skocz do zawartości

pomoc w wyborze roweru trekingowego do 1800, max 2000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będę wdzięczna za poradę. Szukam roweru trekingowego, koła 28,  do max 2000 (ale to już taki naprawdę max)
Chciałabym amortyzator o troszkę większym skoku niż 50 mm, niestety oferta na rynku z takimi amortyzatorami dla ram w rozmiarze S - 15, 16 " jest bardzo okrojona
W zasadzie znalazłam jeden model
https://allegro.pl/oferta/rower-trekkingowy-northtec-boudicca-vb-al-2020-9115254238
Czy mógłby ktoś powiedzieć czy warto ? Mało słyszałam o tej marce i nie wiem jak wypada na tle innych, bardziej znanych. Czy jednak lepiej kupić np kross  trans 3.0, ewentualnie 4.0 2019 mimo innego (niż bym chciała) amortyzatora. Chodzi mi o jakość ramy, osprzętu itd.
Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza

Hej,

 

Nie szukaj amortyzatora z dużym skokiem bo jesteś niewielką dziewczyną skoro szukasz Ski więc zapewne ważysz też piórkowo. Amortyzator w rowerze za 2 tysiące jest sprężynowy i niewiele da się go przystosować do wagi właściciela, a to oznacza, że osoba lekka nie będzie w stanie go ugiąć specjalnie dużo, a ciężka osoba, wręcz przeciwnie, będzie jeździć cały czas na ugiętym amortyzatorze. W obu przypadkach amortyzator nie będzie działać. Do takich rowerów powinno się dawać sztywne widelce. Moja żona ma crossa z amortyzatorem i mocno myślę o wymianie go na sztywniaka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...