Skocz do zawartości

Trek X caliber 7 (2020) czy Giant Talon 29er 1 (2020)


Rekomendowane odpowiedzi

Potrafię zadać pytanie , lecz się podpiąlem umieszczając linki. Nie chciałem wyprzedzać kolegi wyżej ponieważ może on szuka roweru do innego użytkowania niż ja. Więc jak już rozpoczęliśmy dyskusję to dla mnie na weekendowe uzupełnianie treningu, bez wyścigów. Z tego co się zorientowałem Giant ma lepszy osprzęt, Trek lepsza rama .... więc, który rower bardziej doświadczeni koledzy polecacie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

I na tym opinie znawców się skończyły ?

Mam ten sam dylemat - cena praktycznie ta sama 

Do czego używane - obydwa górskie ? obydwa 29" ? co za różnica?

Z tego co wyczytałem w różnych forach jedna z różnic to gwarancja. W Treku jak coś się zrypie (ponoć głównie piasty) to wymieniają cały element (np koło), w Giant mówią, że to Twoja wina i źle użytkowałeś rower ? ?

Obydwa mają znienawidzone przez forumowych guru piasty Formula.

Odnośnik do komentarza

Ale problemy z gwarancją dalej nie wyczerpują sedna pytania - po co Ci to - wskazywanie na konkretny typ roweru i jego wybór ze  względu na sposób gwarancyjnego rozwiązywania problemów jest tak samo bzdurny i jałowy jak wybór chleba pszennego lub pszennego w zależności od jakości koloru pomidorów z działki Pana Kazia z telewizji.
W zasadzie tylko ludzie bardzo ostrożnie korzystający z życia dla których KAŻDY aspekt bezpieczeństwa zakupowego wpływa na jakość podejmowanej decyzji - czyli raczej stare dziady - a kolejny problem że tacy RACZEJ nie kojarzą roweru MTB z bezpieczeństwem tylko z żywiołowością i ryzykiem ...
Poza tym podczepianie się z opinią na ten temat sprzed miesiąca czyli przy braku aktywności kogokolwiek w danym wątku i to w PIERWSZYM poście nosi znamiona trollingu ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...