Skocz do zawartości

Rower crossowy do 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję zakup crossa do 2000 zł (czym mniej - tym lepiej, nie chcę przepłacać za naprawdę znikome ulepszenia, tylko jeśli ich cena jest tego warta).

Przeznaczenie - szybka i komfortowa jazda (szybka nie do przesady ?. Przejażdżki do 40km raz w tygodniu, 80% szosa, 20% drogi mniej ubite. Wzrost - 177 cm, waga - 77 kg. Zgromadziłem z forum sporo rowerów, jednakże w temacie jestem naprawdę zielony dlatego zwracam się z prośbą do was o wykluczenie najsłabszych/wybranie najlepszych kandydatów z listy. Najbardziej skłaniam się ku Evado 4.0, jak plasuje się w zestawieniu z pozostałymi biorąc pod uwagę jego przeznaczenie i częstotliwość jeżdżenia? Mile widziane inne propozycje warte zastanowienia ;).

CROSS KANDS AVANGARDE DISC 2018
MARIN SAN RAFAEL DS2 2019
KROSS Evado 3.0
KROSS Evado 4.0
VELLBERG EXPLORER 3.2 M ALIVIO
LAZARO X-FORCE V4 MEN DEORE
LAZARO ELITARY V3 ALIVIO
SPARTACUS CROSS 4.1
ROMET ORKAN 4 M 2020
Kellys Cliff 70 2020
Unibike Flash GTS 2020 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, jajacek napisał:

Sugeruję używkę. Amor a raczej jego atrapa w rowerach do 2k i tak się w zasadzie nie ugina i jest bardziej do ozdoby. Części są niskiej jakości i ich wymiana jak coś się popsuje jest tania. Jak chcesz szybko jeździć, sztywny widelec.

Albo rower bez amortyzatora, na takich też się wygodnie jeździ. I szybciej niż na rowerze z tanim amorem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...