Skocz do zawartości

Zakup Koła Zip 60 karbonowe używane


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.  Jeżdżę na rowerze rekreacyjnie. Rozglądam się za kołami karbonowymi do mojego roweru Bianchi w karbonie. Znalazłem taką aukcję na Allegro   https://allegro.pl/oferta/kola-szosowe-zipp-60-karbon-opona-9083828106  Ponieważ jestem laikiem w tych sprawach, poproszę o porady , czy  mogę ewentualnie się nad tymi kołami  zastanowić. Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ten ostatni link mi się otworzył.

Teoretycznie powinny to być koła Zipp 404. Bardzo dobre koła alu-karbon. Jeżdżę na podobnych FFWD. Przednie wygląda na oryginalne. Zastanawia tylko opis tylnego koła. 9x135 nie jest standardem koła szosowego tylko koła przełajowego lub mtb. Ponieważ napisane że koła przyjechały z Holandii, mam podejrzenie że pochodzą od przełajówki. Jeśli tak to tylne koło nie pasuje do szosy i wymaga wymiany piasty. Koszt pewnie jakieś 500. Nie wiem czy tylna piasta jest oryginalna. Trudno ocenić stan obręczy na podstawie tych zdjęć. Na podstawie moich doświadczeń z zakupami używanych kół (kiepskich doświadczeń), używane koła kupuję tylko z odbiorem osobistym i oceną osobistą mojego mechanika przy zakupie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...