Skocz do zawartości

miejski czy trekking damski ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Myślę i dumam już tydzień i nie mogę wymyślić więc piszę z prośbą o pomoc do Was…

Szukam roweru do za około 1000zł (najlepiej tańszy, choć im więcej czytam tym mniejszy sens widzę w niższej cenie), który będzie mi służył do tak prozaicznych czynności jak:

  • wyjazd na zakupy spożywcze 1 raz w tygodniu, wobec tego musze mieć bagażnik.
  • 60 minutowy dojazd do pracy (liczę to w obie strony) 5 razy w tygodniu 

Rower musi mieć:

  • Obniżoną ramę więc myślę nad miejskim albo trekkingiem damskim (ze względu na wagę)

*** dodam, że to będzie rower „dojazdowy” i chcę zdobyć go jak najtaniej ponieważ jestem na kupnie roweru gravelowego, który będzie mi służył do tej właściwej jazdy, która mnie interesuje więc to mi pochłonie niemało pieniędzy, a też jak opisałam wyżej ta dojazdówka będzie używana tylko do dwóch celów.

wzrost: 164, przekrok: 75

Odnośnik do komentarza

W Mediaexpert jest sporo rowerów miejskich poniżej 1000PLN: https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-miejskie?sort=price_asc&page=1

Nie wiem czy singlespeed da radę w Twoim mieście. Zgadzam się, że taki rower miejski powinien być tani jak woda. Rower będzie narażony na uwagę osób trzecich bardziej niż rower sportowy. Dłużej będzie samotnie spędzał czas.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...