Skocz do zawartości

Odziez firmy Attiq - dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po wielu godzinach spedzonych na szukaniu odIezy dla mnie, zdecydowalam sie na firme Attiq. Nie jeżdżę zawodowo, dopiero zaczynam przygode,pierwszy tydzień na rowerze i zalicZone 2 "wycieczki" 35km i 65km. Zastanawiam sie czy jeżdżąc na takie dystanse amatorsko warto zaopatrzyc sie w takie ciuchy? Czy moze kupic cos z niższej polki?

 

Jezeli juz zacyduje se na ta firme, to druga sprawa- spodenki z szelkami czy bez? Na forach wszyscy pisza,ze lepiej z szelkami. Tylko spodnie attiqu EXPERT SERIES, posiadaja bardzo zabudowane szelki. Pasuje pod nie/ na nie zalozyc koszulkę, bokserke. I tu problem, jak bedzie wplywac to na jazde w lecie, gdy dni sa coraz cieplejsze?

Odnośnik do komentarza

Cześć,

nie znam zupełnie tej firmy, co oczywiście nie znaczy, że nie jest ona znana. Naotwierało się w ostatnim czasie sporo firm (i bardzo dobrze) i wiele z nich robi naprawdę fajne rzeczy.

 

Jeżeli chodzi o spodenki, to zależy jakie dystanse chcesz jeździć i jakim tempem. Według mnie, do jazdy na odcinkach 30-60-100 km, z prędkością 15-23 km/h szelki nie są aż tak potrzebne. Kwestia jeszcze budowy ciała i samych spodenek, ale ja mam jedne spodenki bez szelek i na krótszych dystansach nie narzekam. Niestety po przejechaniu pewnej ilości kilometrów spodenki zaczynają "tańczyć" i muszę je co jakiś czas poprawiać. Później kupiłem spodnie z szelkami i problem się wyraźnie zmniejszył.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...