Skocz do zawartości

Nowy sprzęt :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wraz z narzeczoną chcemy rozpocząć przygodę z tą dyscypliną, dlatego szukamy rowerów. Trasy które nas interesują to asfalt oraz ścieżki rowerowe (również prowadzone przez las). Ja myślę nad rowerem krossowym, a moja narzeczona nad miejskim (czy takowy się sprawdzi)? Kwota w jakiej chcemy się zamknąć to w sumie 3000zł, max 3500zł, pomożecie coś znaleźć godnego uwagi? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza

No to nie poszalejesz niestety.
Powstaje dodatkowo "na raz" kilka pytań które wytyczałyby dalszy rozwój wyboru a "na dwa" po wyborze wskazanie kilku ścieżek rozwoju - no ale z 1500 zł za JEDEN rower to w zasadzie nie masz wyboru "dalszego" rozwoju. Poza tym brakuje, masy, lat, preferencji, wzrostu, przekroku (potrzebne do wybrania rozmiaru ramy) itp. - czyli podstawowych informacji - inaczej będzie mniej więcej tak:. Pytasz jaki najlepszy smaochó - moja odpowiedź CZERWONY, Ty zdziwiony dlaczego czerwony - moja bo są najszybsze - bez ładu i składu ale "fajnie brzmi".
Zakładając jako pewnik (niezależnie od tego czy mam racje czy nie i bez wyjaśniania dlaczego tak a nie inaczej - bo jak wspomniał kolega wyżej tematów tego typu jest sporo - poszukaj, poza tym możliwie że tak to wygląda u mnie ? ) to wskazałbym TOBIE (zakładając, że masz WIĘKSZE parcie na wynik) rower droższy typowo "sportowy" (niestety z nazwy bo w tej cenie "sportowy rower" to coś jak "wyczynowe sandały wysokogórskie marki adibas"  - ani sandały, ani adidasy ani wyczynowe ani tym bardziej górskie ... )
jak widzisz za dużo Al, Al, Ale ...
Wstępne założenie - maksymalna kwota - 3500 zł
Dla Niej:
1. TYPOWO miejski https://allegro.pl/oferta/nowy-rower-miejski-28-rama-18-alu-7bieg-nexus-9139152569 - bo jest tani i ma "pokręcaną" gałkę zmiany biegów - bardzo wygodne a dodatkowo ja mam podobną przekładnię (wyższej klasy) a rower mam bardzo szybki i bardzo wygodny ...
2. Miejsko-pozamiejski - https://allegro.pl/oferta/turystyczny-rower-miejski-damski-ortler-28-nexus-7-8371685001 

Dla Ciebie:
2. https://allegro.pl/oferta/rower-crossowy-kross-evado-4-0-m-19-9096634338

Na pytanie - dlaczego tak - NIE ZADAWAJ tego pytania bo podałeś za mało danych aby CI odpowiedzieć precyzyjnie.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie razem jeździć to np tandem... :) lub solowe rowery ale tego samego typu!  W sumie za 3-3,5 tys zł  spokojnie dostaniesz przyzwoite dwa rowery, wystarczające do Waszych wycieczek.  Romet ma odpowiednią ofertę. Wystarczy przejść się do salonu. Nie ma co się przejmować opiniami że jak rower ma zwykły amortyzator a nie powietrzny to nie warto, że jak rama aluminiowa a nie  carbonowa to jest mało komfortowo, że brak sztywnych osi... Jeżdzę rocznie ok 3,5tys km po zróżnicowanym terenie i w różnych warunkach  (właściwie cały rok: zimą w lesie jak jest śnieg też - najlepsza zabawa) i tylko w Tribanie mam tarczówki i nie jestem zdania że takie hamulce to konieczność. Patrz na to co  Wam się podoba... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...