Skocz do zawartości

Najlepszy crossowiec do 6000 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

No cześć,

Chciałbym kupić sobie jakiś topowy rower crossowy, ponieważ mam takiego hopla, że lubię mieć najlepsze rzeczy (a najlepsze MTB to kosztują po 50 tysięcy i więcej, więc no... xD) 

Na początku zastanawiałem się nad Orkanem 9 od Rometa albo Krossem Evado 10, ale odradzono mi te modele. Polecono mi Gianta Roam 0 Disc, Treka Dual Sport 4 i Scotta Cross Sub 10. 

Po przejrzeniu  parametrów tych rowerów najbardziej chyba spodobał mi się Scott, w drugiej kolejności Giant - nota bene ten pierwszy jest najdroższy z tej paczki zaraz po Krossie (którego ponoć nie powinienem rozważać), a Giant jest drugi najtańszy zaraz po Romecie. W Scotcie spodobał mi się najszerszy zakres przełożeń, derailleur klasy XT z tyłu, największy ex aequo skok przedniego widelca i parę innych ogólnie dobrych wrażeń. Czy Scott byłby dobrym wyborem tutaj? A może w ogóle nie powinienem na niego patrzeć? Poproszę o konkretne za i przeciw, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ehhh, już miałem zamawiać, a się okazało, że nagle praktycznie nikt już nie ma Sub Cross 10 z roku 2017 - wszystkie następne roczniki były od niego tańsze i gorzej wyposażone, np amortyzator Suntoura itd. MR 2020 kosztuje 4500 zł, w porównaniu  MR 2017, który cały czas widnieje na stronie Scotta w cenie 5099 zł (nadal przeceniony z 5599). Ciekawe, czy gdzieś jeszcze da się dostać tamtego Scotta, napaliłem się na niego xD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...