Skocz do zawartości

Cross czy MTB ~1500zł 180cm/112kg


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznaczę, że jestem totalnym laikiem w tej tematyce. Dlatego nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Budżet mocno ograniczony, ale mam nadzieję, że da się coś kupić za takie pieniążki. Liczę, że po opisaniu mojego przypadku jakaś dobra dusza mnie pokieruje ?

Tak więc:

wzrost 180cm

waga 112kg (podejrzewam, że to może stanowić problem)

Na co dzień rower ma służyć na dojazdy do pracy +/- 8km w jedą stronę, ale chciałbym aby nadawał się również do przejechania kilkudziesięciu km.

Jeżeli zwiększenie budżetu do 2000zl dużo by pomogło napewno to rozważę 

Jeżeli jeszcze jakieś informacje by się przydały to proszę dać znać ?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Ogólnie bez podtekstów i wycieczek z mojej strony - po prostu nieuważnie wertujesz wcześniejsze i to bardzo świeże teksty np. https://roweroweporady.pl/f/topic/6446-damski-męski-do-2600-zł/ - jedna z osób waży stówę a kwotę na osobę mają mniejszą. Problem tkwi zazwyczaj w złym opisie problemu (powinno być np. "rower do 1500 - 112kg/189cm - mtb jaki?"- no ale to nie mój problem tylko nowych osób którzy chcą NA SWOJE pytanie uzyskać info - a odpowiedzi w miesiącu ostatnim kilka było ...

Stąd w tej kwocie nie poszalejesz a wskazane tam rowerki uważam za "może być" przy czym RAZCEJ wybrałbym MTB bo łyknie Twoją wagę - cross raczej nie - przy założeniu spokojnej jazdy rekreacyjnej - i TYLKO takiej.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jajacek napisał:

Za 1500 dużych różnic nie będzie. Na trekkingu będzie zapewne bardziej wygodna pozycja, na mtb większy komfort jazdy ze względu na grubsze opony. I koła mtb więcej wytrzymują. Ale ogólnie wybrałbym taki, który bardziej Ci się podoba. Technicznie będą zapewne podobne.

Czy mógłbym Pana prosić o kilka propozycji w przedziale 1500-2000? 

Odnośnik do komentarza
Dnia 1.03.2020 o 14:32, Mateusz91 napisał:

Czy mógłbym Pana prosić o kilka propozycji w przedziale 1500-2000? 

Potwierdzę to co napisał @jajacek, warto rozejrzeć się w decathlonie, miałem rower MTB kupiony za około 1800 zł i sprawował się na prawdę przyzwoicie, sprzedałem go potem znajomemu i też jest zadowolony. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...