Skocz do zawartości

Zamiana NX Eagle na Shimano XT


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem kupić rower Specialized Chisel Expert 2x. Niestety ostatni model z takim napędem był w 2018 roku i teraz wszędzie dostępne są już tylko nowsze rowery z napędem 1x. Oczywiście jest to SRAM NX Eagle 1x12 lub 1x11. W sklepie rower, który obserwuję to Chisel Expert z NX Eagle 1x12 - kosztuje 5999zł. Moje pytanie: czy jest możliwa zamiana napędu sramowskiego 1x i zastąpienie go shimanowskim 2x? Czy waszym zdaniem opłaca się kupić wspomniany rower po czym wymontować i sprzedać cały napęd NX Eagle, wreszcie kupić i zamontować osprzęt Shimano XT M8000 2x11rz?

Odnośnik do komentarza

Fajnie byłoby mieć nowy rowerek w nadchodzącym sezonie. Napaliłem się właśnie na Experta. Widzę w archiwum Allegro, że w zeszłe wakacje ktoś sprzedawał ten rower, ale teraz cisza. Są jakieś alternatywy, ale zależy mi na 2x. Prawie wszystkie nowe rowery są z napędem 1x, więc mam ograniczone pole manewru. Rozważałem też np. Rose Count Solo 4, ale nie ma sztywnej osi z tyłu albo Meridę BIG.NINE 700, ale.. nie mam zaufania do Manitou. i Co, po kupnie Meridy zamiana amorka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...