Skocz do zawartości

Rower górski do 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

szukam roweru górskiego (hardtail) do 2000 zł. Mieszkam w Szczecinie,  więc będę też nim sporo jeździł po mieście. Chciałbym, żeby był dość lekki i dopasowany do ceny. Szukam roweru NOWEGO! Chciałbym też aby nie był tzw. firmy krzak. Przepraszam za moje "zachcianki" ale chcę, żeby rower posłużył na długo. Z góry dzięki i czekam na propozycje!!!

Odnośnik do komentarza

Trzeba z tym szukaniem się pośpieszyć bo na marzec ceny będą szły do góry, nawet modeli zeszłorocznych.

A mi się wydaje, że w kwocie do 2k lepiej poszukać krzaków. Tanie ramy to i tak jeden pies, wszyscy producenci mają te same z Chin. Firmy takie jak Spec czy Trek będą miały gorszy osprzęt niż np. Kellys.

14 godzin temu, AdamKarol napisał:

Mieszkam w Szczecinie,  więc będę też nim sporo jeździł po mieście.

A poza miastem ile będziesz jeździł? Może jakiś rower typu fitness albo gravel będzie lepszy?

Odnośnik do komentarza

Scott'a odpuść sobie:

Cytat

Komponenty
Shimano Tourney 21 biegów

Speca nie kupuje się w tych przedziałach cenowych.

Zostaje Kross i Kellys. W tym przypadku brałbym Krossa. Jest odrobinę lepszy, ale... w rowerach w tej cenie ważniejsze jest jak się czujesz na rowerze - usiądź na rowerach przed zakupem, przejedź się jeśli to możliwe. I to Twoja odczucia będą najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...