Skocz do zawartości

[kask] Abus GameChanger


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Ostatnio miałem  okazje przetestować kask Abus'a GameChanger i chciałem się podzielić wrażeniami.
Pierwsza sprawa to wygląd i estetyka. Jak dla mnie petarda - kask ma agresywny i sportowy wygląd. Wykonany jest raczej w stylu minimalistycznym ale ja to akurat uważam za atut. 
Napis na nim jest odblaskowy co dokłada malutka cegiełke do widoczności rowerzysty. O bezpieczeństwo dba także pianka EPS z którego jest zbudowany i która doskonale pochłania energie uderzenia. Matowy kolor efektowny ale na pewno bardziej podatny na zarysowania czy palcowanie.
Jeśli chodzi o wagę to jest rewelka bo tylko 267g. To sie przekłada na ogromny komfort ponieważ można zapomnieć ze się go wg nosi.
Sprawa wentylacji może być oceniana różnie. Jeśli chodzi o nasz klimat kask sprawdza sie idealnie nawet w chłodne dni. Natomiast jeśli ktoś chce go używać w warunkach upalnego słońca Kataru wentylacja może nie być wystarczająca.
Jeśli chodzi o regulacje kaskuto jest prosta i wygodna. Jedyną wadą jeśli tak można o tym powiedzieć jest mała ilość wkladek - jest tylko w zasadzie jedna na czole.  Niektorym osobą (z głowami gładkimi jak emotka ?)może to przeszkadzać ale ja mam akurat sporo włosów na głowie wiec dla mnie to żaden minus. 
Jeśli ktoś ma budżet bliski 5 stówkom i pragnie mieć piękny i niezawodny kask który doskonale chroni to goraco polecam zakup kasku Abus GamerChander.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...