Skocz do zawartości

Dylemat, który rower wybrać - kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów,

Jak w temacie -  oglądając rowery na stanie sklepu wybrałam te poniżej, ale nie wiem jak faktycznie spisują się w praktyce.

Troszkę czytałam, ale nie znam się :) i iii nie wiem, na który się zdecydować.  

1)

 KTM Loreto Cross, rama - 46 cm, koło -28, hamulec - Shimano Deore XT T8000 Disc-hydr, widelec - Suntour SF18K-NCX-E AIR LO

cena: 1599 euro 

I jeśli padnie na niego, czy można obciążyć go kupując bagażnik z tyłu na zawieszenie torby by pojechać w dłuższą trasę? Bo nie ukrywam, że mi się podoba i chyba najlepszy z tych co wymieniłam.

 

2)

KTM Sorano Cross, rama 60 cm ( wyższy, wiem, ale wydaje mi się, że lepszy od damskiego, tego po niżej),

          koło - 28, hamulec - Shimano MT400 Disc- hydr, widelec -  Suntour SF18K-NCX-E AIR LO,                                                                                                       kierownica - KTM Line MTB442A, Lowriser 31,8 - 640mm 

cena: 999 euro

3)

KTM Itero Cross - damski, rama - 51, koło - 28, hamulec - Shimano MT200 Disc- hydr, widelec -  Suntour SF18K-NCX- D LO,                                                     kierownica - KTM Line MTB442A, Lowriser 31,8 - 640mm 

cena: 899 euro 

4)

Decathlon

Riverside TR 740, Sportowy męski rower trekkingowy z 10-biegową przerzutką SHIMANO Deore XT (30 biegów), hamulcami tarczowymi SHIMANO i amortyzowanym widelcem SUNTOUR NCX o skoku 63 mm.

cena: 750 euro

Bardzo proszę o pomoc, jakieś wskazówki, bo już nie wiem czym mam się zasugerować - tego tyle, jak jedno jest, to drugiego nie ma. :(

 Dziękuję z całego serca :)

Pozdrawiam Serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za odp @MARIUSZZZ, słuszne uwagi, nie rozpisałam się - mój błąd.

Powiem tak, moje zapytanie wstawiłam na innym forum i otrzymałam pewne wskazówki, które mnie ucieszyły.

I wybieram się by zobaczyć realnie rower - Kross Evado 0.9, i najprawdopodobniej zakupię właśnie ten, choć podoba mi się właśnie ten KTM Loreto Cross, ale jeśli mogę mieć za niższą cenę, a jakość podobna, to nie widzę sensu przepłacania. 

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...