Skocz do zawartości

Koła Fulcrum Racing 900


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przymierzam się do zakupu swojego pierwszego roweru szosowego którym najprawdopodobniej będzie Canyon Endurace al 6.0  i mam parę pytań odnośnie kół (Fulcrum Racing 900) zamontowanych w tym rowerze. Czy ktoś wie jak wygląda ich jakość? Czy zbudowane one są na łożyskach maszynowych? Jak wygląda jakość uszczelnień piasty? Czy bębenek ma fajny głośny dźwięk?  Jak to jest z częściami zamiennymi do kół Fulcrum tzn. w razie wymiany np. pękniętej szprychy trzeba zakupić oryginalną szprychę od Fulcruma czy będzie pasować każda zwykła szprycha o odpowiedniej długości?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi gdyż w necie prawie nic nie mogę znaleźć na temat tych kół.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to za model bo najnizszy jaki znam to 700 ktiry kosztuje 500-600 -zl. Z numerka wynka ze ten jest gorszy. Kola dla producentow rzadko sa modelami detalicznymi. Wszystkie kola Campagnolo (Fulcrum to produkt Campagnolo) ponizej Zonda / Fulcrum Racing 3 sa na lozyskach maszynowych. Wyzsze modele na kulkowych. Jakosc wszystkich bardzo dobra ale domyslam sie ze to najtanszy model na niezbyt lekkich obreczach. Uszczenienia w porzadku, szprychy niestandardowe ktore trzeba kupic po 4 od dystrybutora i czesto nie sa dostepne. Inna rzecz ze przez lata zadnej ani ja ani znajomi nie polamali. Dzwiek cichy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...