Skocz do zawartości

Kross level b3 MTB 29'


tomass95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam na sprzedaż rower górski firmy kross od nowości tylko w moich rękach, stan oceniam na bardzo dobry, kross był użytkowany sporadycznie na wycieczki po za miasto tylko w suche dni, 80% tras przejechanych to drogi asfaltowe natomiast w 20% korzystałem z niego na spokojniejsze ścieżki leśne.

 

Do roweru dodaje kartę gwarancyjną z przeglądami, instrukcją obsługi i zapasową dentke zawsze miałem w plecaku na okoliczność przebicia oraz licznik firmy Sigma który posiadam od nowości z aktualnym przebiegiem.

Powód sprzedaży mojego oka w głowie to przesiadka na rower szosowy w którym wykorzystam w pełni jego potencjał na drogach asfaltowych.

Parametry techniczne to:

-koła 29 cali

-27 biegów na osprzecie shimano rodzaju Alivio oraz Altus

-hamulce przód oraz tył hydrauliczne tarcze 160mm oraz 180mm

-opony z wyższej półki schwalbe

-pedały giant aluminiowe zmienione przezemnie ponieważ oryginalne były nie wygodne w dłuższe trasy

-rozmiar ramy M (19") idealnie na wzrost 165-179cm ja mam 180cm i dla mnie również pasował ten rozmiar ramy

-blokada widelca w kierownicy na lince

-waga 15kg 

 

Dla zdecydowanego do roweru dodam prawie nowe błotniki z których tylko przez kilka tygodni korzystałem. 

Rower przezemnie naprawdę zadbany, napęd cały po jeździe po za asfaltem zawsze czyszczony. Na ramię roweru nie ma kompletnie żadnej rysy.

Polecam serdecznie!

Województwo Warmińsko-mazurskie 

Cena 1700 zł do negocjacji 

Nr kontaktowy 517 768 866 

inbound446745968059814522.jpg

inbound6402102234139729454.jpg

Odnośnik do komentarza

Tomku, jak zwykle nie komentuję zamieszczanych tu ofert, to zgodzę się z Jackiem, że 1700 zł za swój rower na pewno nie dostaniesz, skoro nowy Level 3.0 2019 jest teraz do kupienia za 1850-1900 zł. Niestety (dla sprzedających) rowery szybko tracą na wartości i można je kupić sporo taniej niż nowe (z korzyścią dla kupujących).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...