Skocz do zawartości

R10 EuroVelo10 Nagranie z całej trasy 588km 4k


Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś się przygotowywał do przejechania tej trasy, to polecam kanał na YouTube BikeCamPoL. Kolega nagrał całą trasę od Świnoujścia do granicy z Rosją tutaj link do najlepszych momentów  wszystkie filmy są w bardzo wysokiej jakości 4k i fajnie zmontowane z mapa co ułatwia orientacje. Materiał na pewno może być pomocny dla osób co pierwszy raz chcą tę trasę pokonać ?  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ekstra film na pewno mi się przyda przy planowaniu tej wycieczki. Apropo - co myślicie o wyjeździe ze zorganizowaną grupą? Nigdy nie jechałem nigdzie sam dalej niż 100 km od domu, dlatego trochę się obawiam. R10 i cała trasa wzdłuż wybrzeża są chyba całkiem nieźle oznakowane, ale mimo wszystko nie chce ryzykować. Co myślicie więc o wyjeździe z biurem, np. https://b-bike.pl/wybrzeze-polski-rowerem-r10/? Ich oferta wygląda spoko, ale chciałbym się dowiedzieć o bardziej doświadczonych czy to dobry pomysł? Cena ogólnie spoko, 700 stówek i myślę, że sam tego taniej bym nei zrobił.

Odnośnik do komentarza
Dnia 31.03.2020 o 00:35, Marcinlato napisał:

Cena ogólnie spoko, 700 stówek i myślę, że sam tego taniej bym nei zrobił.

Niby spoko ale to są właściwie same noclegi. Żarcie samemu opłacasz a jak masz zorganizowaną wycieczkę to musisz się trochę bardziej nagiąć do planu a nie iść po taniości.

Ogólnie pomysł nie głupi ale minimalna ilość uczestników to 6 i tu zaczynają się schody. Nie mam pojęcia jak dużo jest chętnych na taką wycieczkę. Tak więc albo zgłosisz się z 4-6 osobami licząc, że dopełnienie do 6 się znajdzie albo zgłaszasz się sam z mocno elastycznymi terminami i licząc na szczęście, że wycieczka dojdzie do skutku. Jeśli sam zorganizowałbyś grupę tylu osób to ja bym spróbował bez biura turystycznego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...