Skocz do zawartości

szerokość kasety


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.11.2019 o 22:42, Nath147 napisał:

są identyczne, choć w przypadku 11s potrafią być nawet szersze od tych do mtb

Witam mam problem ,mam starszą szosę i próbuję  ją troszku zmodernizować .Czyli miałem przerzutki na ramie ale dałem klamkomanetki shimano sora 2x9 .Miałem w starym kole 

kasetę 6rz ,zmieniłem na inne koło takie z trekinga z kasetą 8rz 11x32 jakoś tak .Korbę chce zostawić bo jest dobra blaty to 52x42 tylną przerzutkę chcę wymienić na shimano acera mtb -trekking albo kultową przerzutkę shimano stx rc,z przodu przerzutkę zostawiam shimano 105 golden arrov zresztą całaszosa była na tym osprzęcie.Ustawiłem  wszystko i natej przerzutce i nadrugiej i łańcuch mi ociera na 7-8 tył z przodu największa na najmniejszej z tyłu ociera mi o ramę co robić jak ustawić???

 

Odnośnik do komentarza

Cześć,
napisz dokładnie o co ociera Ci łańcuch? Może uda Ci się zdjęcie wrzucić?

Zasadniczo rower to prosta konstrukcja i najlepiej samemu, metodą obserwacji, dojść do tego, co może być przyczyną np. ocierania łańcucha o coś.
Wtedy będziesz mógł bardziej precyzyjnie opisać problem i może uda się wspólnie coś poradzić.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lukasz.przechodzen napisał:

Cześć,
napisz dokładnie o co ociera Ci łańcuch? Może uda Ci się zdjęcie wrzucić?

Zasadniczo rower to prosta konstrukcja i najlepiej samemu, metodą obserwacji, dojść do tego, co może być przyczyną np. ocierania łańcucha o coś.
Wtedy będziesz mógł bardziej precyzyjnie opisać problem i może uda się wspólnie coś poradzić.

ok jutro dam foty i opisze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...