Skocz do zawartości

Proszę o głos na moją Żonę Niepełnosprawny Sportowiec Roku 2019 Kolarstwo Tandemowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Właśnie ruszyło głosowanie na najlepszego Niepełnosprawnego Sportowca Roku 2019

W plebiscycie tym bierze udział moja słabowidząca żona (kolarstwo tandemowe).

Mam ogromną prośbę o oddanie głosu na moją żonę Justyna Kiryła oraz jej pilotkę Aleksandra Tecław.

Głosować można od dziś do 26.11.2019

 

Będziemy bardzo wdzięczni za każdy oddany głos.

Dziękujemy 

https://paralympic.org.pl/plebiscyt-sportowiec-2019-roku/?fbclid=IwAR0eSz0wujC7wQdp5yOYQ3pAWAx7stNTf9FiwO1tNju7bQO6_f6pZb57nNU

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przekazuję wiadomość od żony ? 

 

Kochani, 6 miejsca w 1 plebiscycie Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego na Sportowca 2019 roku należy do Nas ! Jeszcze raz , dziękujemy bardzo wszystkim , którzy oddali głosy na Nasz tandem ? Jesteście niesamowici !
Jutro, o godzinie 12:05 , na kanale TVP Sport można obejrzeć skróconą transmisje finałowej gali 1 plebiscytu.
Zapraszamy do oglądania ?

#rowertour
#team100
#team100pfn
#polskafundacjanarodowa
#polskikomitetparaolimpijski
#kibicujemyparaolimpijczykom

 

Odnośnik do komentarza

Nic tylko pogratulować ?

Z drugiej strony, trzeba przyznać, że ta nasza TVP, to totalna porażka. Gala konkursu na sportowca roku jest zawsze w na głównym kanale TVP i w czasie najlepszej oglądalności (czyli wieczorem). Za to galę organizowaną przez PK Paraolimpijski dają w skrócie  na TVP Sport w czasie, gdy ludzie stoją w kolejkach w supermarkecie. Relacja z ostatniej Paraolimpiady, to też jakaś kpina. I gdzie jest ta misja edukacyjna?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...