Skocz do zawartości

rower biegowy dla dziewczynki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja córce kupiłem w ciemno w Internecie rowerek dwustronny - jak dziecko rośnie to w którymś momencie można kierownice, koło z widelcem i siodełko założyć po drugiej stronie ramy i rowerek jest dla wyższych dzieci. W sumie nie korzystałem z tego feature'a. Córka 2 sezony zasuwała na nim, teraz syn jest 1 sezonie. Te rowerki to jest banalna konstrukcja i tam nie ma co się zepsuć. Wystarczy dobrać rozmiar. Teraz gdybym miał kupować wybrałbym drewniany, może i mniej trwały ale jest lżejszy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę polecić Ci rowerki biegowe PUKY. Na pewno znajdziesz w internecie sklepy z takimi rowerkami.
Ja dla synka kupiłem model Puky LR 1L i super sie sprawdza. Są rózne kolory wiec dla dziewczynki też znajdziesz.
Fajnie ze ma dodatkowy hamulec na tylne kolo przy kierownicy i tą "podstawkę" na nóżki która widze że sie bardzo sprawdza przy zjazdach z górki

Ja patrzyłem szczególnie na to zeby rama szybko schodziła w dół zebty w razie czego uniknąc uderzenia o nią.
Podoba mi sie ze te rowerki maj też osłonkę na kierownice na środku - to tez dodatkowy plus przy upadkach które dzieciakom często sie zdarzają ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...