Skocz do zawartości

Mtb w cenie 3-3,5 tys. z wytrzymałym kołami.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przymierzam się do kupna mtb z kołami 29 (jednak przekonałem się do dużego koła). Przestudiowałem fora internetowe i co się okazuje? Że w tej cenie nie ma rowerów z wytrzymałymi kołami. Ważę 85 kg i chciałbym trochę pozjeźdźac w górach (bez skoków i nie po najtrudniejszych trasach) i czytam, że czy to Giant Talon czy Trek Marlin lub Xcaliber czy Merida lub Kross - wszystkie mają koła z plasteliny. Jakieś strzelanie szprych, scentrowanie, zósemkowanie. Chyba jedynym rowerem w tym przedziale cenowym z przyzwoitymi kołami jest Rockrider xc 50 lub 100, ale ja nie chcę jednej tarczy. Czy może ktoś podsunąłby mi jakąś propozycję roweru mtb w tym przedziale cenowym, który miałby w miarę porządne, wytrzymałe koła. Dodam, że nie interesują mnie używane.

Odnośnik do komentarza

85 to nie jest jakaś duża waga. Sam zwykle ważę 85-90. W tym przedziale cenowym producent oszczędza prawie zawsze na kołach, hamulcach i korbach. Oprócz Rockriderów XC 050/100/500 i Speców, raczej nikt nie daje przyzwoitych kół. Zawsze możesz kupić to co chcesz i dokupić lepsze koła. Mam koła Spec na zbyciu za ok. 500.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...