Skocz do zawartości

Jaki rower kupic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Sam osobiście kupiłem Cube Attention SL (jutro ma być u mnie bo wymieniałem na 19”), ale jak tak patrzę na Unibike Flite zastanawiam się czy to był dobry wybór. Na plus w Unibike:

- sztywne osie 
- taperowana główka 
- lepsze hamulce 
- lepsze przerzutki 

Właściwie to chyba tylko Recon vs Suntour jest lepszym wyborem, plus ewentualnie rama (chociaż i tutaj pewności nie mam). 

Jeżeli chodzi o wygląd (kolorystykę), to już kwestia indywidualna, ale mi również bardziej podoba się Expert w stosunku do Flite, a Attention SL (czarny) najbardziej z nich wszystkich. 
 

Odnośnik do komentarza

Ja też zdecydowałem się na Cube, przede wszystkim dlatego że miałem go „na miejscu” i mogłem obejrzeć. Pasuje mi jego rekreacyjna rama, no i cena również mi pasowała, dodatkowo gratis wyrwałem koszyk na bidon, bidon i torebkę podsiodłową.

 

Niestety Unibike nie miałem możliwości zobaczenia na żywo, cena w internecie wyższa i średnia kolorystyka (jak dla mnie). Chociaż „na papierze” wydaje się lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza

Przerabiałem ten temat, też nie skreślałbym Flite'a, bo osprzętowo lepszy (poza nieszczęsnym amortyzatorem), ale pozycja na nim nie jest tak rekreacyjna jak w Attention SL. Ramy klepane w niemal identycznych, czyli niewiadomych warunkach jak w przypadku Cube. Tyle, że jeśli ktoś nie ujeżdża roweru wyczynowo to z pewnością nie spotka się z tematami pękających ram, bo to już nie te czasy, co parę lat temu. 

19 godzin temu, invictus napisał:

Sam osobiście kupiłem Cube Attention SL (jutro ma być u mnie bo wymieniałem na 19”), ale jak tak patrzę na Unibike Flite zastanawiam się czy to był dobry wybór. Na plus w Unibike:

- sztywne osie 
- taperowana główka 
- lepsze hamulce 
- lepsze przerzutki 

Właściwie to chyba tylko Recon vs Suntour jest lepszym wyborem, plus ewentualnie rama (chociaż i tutaj pewności nie mam). 

Jeżeli chodzi o wygląd (kolorystykę), to już kwestia indywidualna, ale mi również bardziej podoba się Expert w stosunku do Flite, a Attention SL (czarny) najbardziej z nich wszystkich. 
 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...