Skocz do zawartości

Cube Nuroad Pro FE grey´n´black 2019 czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Co myślicie o poniższym rowerze? Widzę, że jest dostępny w każdym rozmiarze mimo, że większość Graveli (do 5000zł) konkurencji jest już niedostępna.

W zestawie jest bagażnik i błotniki co jest fajną opcją ponieważ planuję zakup gravela pod długą wyprawę.

Czy warto się nad nim zastanawiać?

https://bikepark24.pl/Rower-przelajowy-Cube-Nuroad-Pro-FE-grey-black-2019.html

Pozdr 

Adam

Odnośnik do komentarza

Jedyną większą różnicą pomiędzy nim a tańszym Nuroad Pro jest prądnica w przedniej piaście. Na wyprawę ma sens, jeżeli chcesz ładować np. telefon z tej prądnicy. (Ja wolę zabrać powerbank). Przymierzałem się do tego roweru i jak dla mnie miał zbyt sportową geometrię, ale to też zależy od rozmiaru. Ja celowałem w 53. 

Poza tym gravele konkurencji w tym przedziale cenowym są jak najbardziej dostępne i zwykle sporo tańsze.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pepe napisał:

Jedyną większą różnicą pomiędzy nim a tańszym Nuroad Pro jest prądnica w przedniej piaście. Na wyprawę ma sens, jeżeli chcesz ładować np. telefon z tej prądnicy. (Ja wolę zabrać powerbank). Przymierzałem się do tego roweru i jak dla mnie miał zbyt sportową geometrię, ale to też zależy od rozmiaru. Ja celowałem w 53. 

Poza tym gravele konkurencji w tym przedziale cenowym są jak najbardziej dostępne i zwykle sporo tańsze.

Fakt, nie zwróciłem uwagi na tą prądnicę i szczerze mówiąc nie za bardzo bym ją potrzebował-też preferuję powerbank. Mówiąc o konkurencyjnych gravelach które są sporo tańsze jakie modele miałeś na myśli? Ja brałem pod uwagę Treka Checkpointa, Cannondale Topstone Sora, Kellys Soot50 ale te modele są już coraz rzadziej dostępne.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, pepe napisał:

Marin Gestalt 2, Fuji Jar 1,5. Cube Nuroad Pro ale zwykła wersja (https://cube.pl/2019/rowery/road/road-cyclocross/nuroad/cube-nuroad-pro-blacknred-2019/) . Dwa pierwsze da się znaleźć za niewiele ponad 4tys., Z Cube jest trochę gorzej. No i Triban RC520 sporo poniżej 4 tys. (osprzęt 105 ale bez sztywnych osi). 

Dzięki za info, tego Tribana raczej odpuszczę, fajnie, że jest 105 ale brak sztywnych osi mnie zniechęca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...