Skocz do zawartości

rower za 1500 zl


Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic rower uzywany. do jazdy w miesice i troche po szosie.  docelowo zamontuje bagaznik lub inny boczny maly kuferek, chyba ze sie nie da to pozostane z plecakiem. ponizej moje typy. pompcy ktory wybrac.

Odnośnik do komentarza

No to na tych zdjęciach są kolarzówki szosowe?

Używany rower, jak na cenę 1500 zł. to jest sporo. Przeważnie używane rowery są tańsze, ale to też zależy jakie. Nowoczesne rowery używane mogą być w takich cenach, jak te, na obrazkach. Jeżeli chodzi o KOLARZÓWKI te, nowoczesne to mnie takie nie interesują. Zdecydowanie wolałbym kupić używaną kolarzówkę, ale z tych, starych rowerów, np. z ROMETA.

Wiem, że to były bardzo dobre, wyścigowe rowery, które służyły latami. Niektórzy jeszcze takie mają, ale też pewnie sporo z tych rowerów wymaga jakiejś "modernizacji", naprawy.

Znam gościa z Radomia, który ma taką, ROMETOWSKĄ kolarzówkę i kiedyś na niej jeździł, a potem przez wiele lat ona stała w garażu, w innej miejscowości, z której on pochodzi i potem ją zawiózł do Radomia, wymienił nowe koła z cienkimi oponami. Coś tam jeszcze powymieniał, ale w ogóle na tym rowerze nie jeździ. Ja miałem kupić od niego tą kolarzówkę, ale wtedy nie chciał jej sprzedać. Gdybym kupił, to ja bym dał do naprawy, koła bym zostawił te same i jeździłbym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...