Skocz do zawartości

MTB 3500-4000zł


Rekomendowane odpowiedzi

stormblast, na Jana Pawła II mają je w sklepie ;) w zeszłym tygodniu coś tam kupowałem i był jakiś LTD http://wektorrowery.pl

zadzwoń, zapytaj o rozmiar i jedź przymierzyć. zamawiaj spokojnie przez internet

 

Dzwoniłem w piątek do tej firmy pytałem o Attention SL chciałem nawet podjechac w sobotę oblukac może kupic po czym gośc stwierdził ze nie ma go obecnie na stanie fizycznie  :o  kazał pytac po niedzieli.

Zdecydowanie wolę zakup przez net ale z odbiorem osobistym i zdecydowanie Attention SL nie skreślam bo wiem że do mojej jazdy będzie też dobrym wyborem,opcja LTD Pro pojawiła się pózniej bo czemu nie zaszalec z wyzszym modelem Acida już miałem ale z drugiej ręki i nigdy więcej choc był ok.

Zastanawiałem się jeszcze nad Kross-em Level B8 2016 ze sztywnymi osiami ale z dostępnością tak sobie,gdzieś w Krakowie 3800 i na alegro za 4000 tyle ze ma prostą  kierę i geometria to dla mnie troszkę niewiadoma.

Odnośnik do komentarza

znalazłem Ltd Pro za 3750 nówka ale rower jest z 1 Grudnia od tego czasu ponoc stoi w domu nieużywany z 0 stanem kilometrów bez żadnych rys itd z papierami wszystkimi tyle ze blat x3 dla mnie to bez róznicy oto link do rowerku:

 

https://www.olx.pl/oferta/rower-cube-ltd-pro-kola-29-rama-17-model-2016-blackline-nowy-CID767-IDlng80.html#15cd801b39

 

czy warto waszym zdaniem?

jutro mogę po niego podjechac oblukac i pewnie kupic w tej cenie chyba warto

Odnośnik do komentarza

Rower zakupiony Cube LTD Pro x3 2016 17" 29 i po pierwszej jezdzie i oględzinach stwierdzam ze jezdzi się toszkę inaczej niz niemal identycznym Cube Acid 2016 rozmiar i koła te same.

Inaczej znaczy ciut bardziej wyciągnięta pozycja,kiera istotnie raczej mniej gięta niz w Acid no i rura górna 1 cm dłuższa a co chyba najważniejsze dla mnie od początku było w przekroku idealnie jak nigdy wcześniej w żadnym rowerku do którego się mierzyłem,dodam ze mam 176cm noga 81 w butach 82 bo chyba jezdzimy w butach :-)

W lokalnym sklepie za podobne pieniądze(3600) zaproponowano mi Cube Attention SL w dodatku kolor kiwi niekoniecznie mi pasował,tutaj mam cudowny czarny mat wszystko pięknie stonowane tylko siodło takie same beznadziejne jak w Acid na szczęscie uzywam WTB sport czy rocket nie pamiętam dokładnie mam 2 do crossa i mtb.

Podróż z Poznania PKP...katastrofa to nic nie napisac...brak miejsca na rower i został jedynie tył pociągu...ja naprawdę kocham PKP :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...