Skocz do zawartości

MTB 3500-4000zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam i proszę o wybaczenie za podpięcie się pod temat idealnie pasujący do mojego dylematu więc nie był sensu zakładac kolejnego nowego.

 

Chce kupic górala za ok 3200-4200 i nawet typy na 1 stronie poza KTM pasują do mojego gustu,no ale do rzeczy

 

1.Cube Attention SL  2016 3250 zł

2.Cube Ltd Pro Black line   2016 4100zł

3.Unibike Expert        2016 lub 2015 za ok 3300-3400 zł

4.Unibike Evo            2016 2500 zł 

5.Trek X-Caliber        2017 3500-3600 zł   

6.Specialized Rochkopper Expert 2017  4000 zł

 

Wszystkie na kołach 29 mam 176 cm i noga ok 81 cm nie interesuje mnie rozmiar 27,5 trzy  ostatnie rowery mam dostępne na miejscu Speca i Treka celowo umieściłem na końcu znam ich stosunek cena/jakośc to będzie cud jak kupię któryś z nich blizej mi do Treka jest poza tym krótszy co zdecydowanie preferuję.

Faworytem dla mnie jest Cube Att.SL pytanie czy przy spokojnej jezdzie  warto dopłacic do LTD Pro ?Kasa to nie problem ładne malowanie no ale 2 blaty z tego co widzę.

Miałem juz 2 Cuby Attention 19 " i Acida 17 " na 29 rzecz jasna myślę o Treka na zasadzie ze czasem moze czegoś innego warto by spróbowac..

Odnośnik do komentarza

Witam i proszę o wybaczenie za podpięcie się pod temat idealnie pasujący do mojego dylematu więc nie był sensu zakładac kolejnego nowego.

 

Chce kupic górala za ok 3200-4200 i nawet typy na 1 stronie poza KTM pasują do mojego gustu,no ale do rzeczy

 

1.Cube Attention SL  2016 3250 zł

2.Cube Ltd Pro Black line   2016 4100zł

3.Unibike Expert        2016 lub 2015 za ok 3300-3400 zł

4.Unibike Evo            2016 2500 zł 

5.Trek X-Caliber        2017 3500-3600 zł   

6.Specialized Rochkopper Expert 2017  4000 zł

 

Wszystkie na kołach 29 mam 176 cm i noga ok 81 cm nie interesuje mnie rozmiar 27,5 trzy  ostatnie rowery mam dostępne na miejscu Speca i Treka celowo umieściłem na końcu znam ich stosunek cena/jakośc to będzie cud jak kupię któryś z nich blizej mi do Treka jest poza tym krótszy co zdecydowanie preferuję.

Faworytem dla mnie jest Cube Att.SL pytanie czy przy spokojnej jezdzie  warto dopłacic do LTD Pro ?Kasa to nie problem ładne malowanie no ale 2 blaty z tego co widzę.

Miałem juz 2 Cuby Attention 19 " i Acida 17 " na 29 rzecz jasna myślę o Treka na zasadzie ze czasem moze czegoś innego warto by spróbowac..

O który model X-Caliber Ci chodzi, bo jest ich kilka ?

Odnośnik do komentarza

X-Caliber 8 ups śpieszyłem się i jeszcze koniecznie muszę się do niego przymiezyc 17,5 bo 18,5 mierzyłem i szorowałem klejnotami prawię o ramę no i był zbyt długi nie wiem czy redukcja mostkiem by cos dała 

Nie baw się w żadne redukcje/srukcje. Rower ma pasować od momentu, kiedy na nim siądziesz po raz pierwszy. Chyba, że dostaniesz bicykla za darmo w prezencie.

Odnośnik do komentarza

Tak wlasnie uwazam choc wstepnie powinno dac sie na danym rowerze normalnie jechac bez walenia kolanami o kiere i przede wszystkim bez ocierania wrazliwymi miejscami...:-)

Problem z ltd pro mam taki ze wchodzi w gre tylko zakup przez net czego troszke sie obawiam no chyba ze gdzies w stolicy go znajde w ludzkiej cenie na slasku jest ale to ode mnie jakies 400 z hakiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...