Skocz do zawartości

Jakie pedały do 100 zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze będą te z pierwszego linka, z pinami. Te Accenty Axium mają tą niezbyt fajną cechę, że wysokość tych wypustek do trzymania buta jest z niewiadomego powodu z jednej strony wyższa a z drugiej niższa. Jak masz miękką podeszwę, to nawet nie zauważysz, ale jak twardą, to z jednej strony pedała jest w miarę ok, a z drugiej but się ślizga.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, pepe napisał:

Lepsze będą te z pierwszego linka, z pinami. Te Accenty Axium mają tą niezbyt fajną cechę, że wysokość tych wypustek do trzymania buta jest z niewiadomego powodu z jednej strony wyższa a z drugiej niższa. Jak masz miękką podeszwę, to nawet nie zauważysz, ale jak twardą, to z jednej strony pedała jest w miarę ok, a z drugiej but się ślizga.

No będę czuł na 100% bo nosze tylko ultraboosty i parę Yeezy ? to zdecydowanie te z pierwszego linku?

Odnośnik do komentarza

Witam. 

Chciałbym się podpiąć pod temat. 

Mam taki problem, że podczas dłuższej jazdy dręwieją mi zewnętrzne części stóp. Tak jakbym nie miał tam podparcia u przez to są poza pedałem. Rower to cross kands maestro ze standardowymi pedałami(trzymają dobrze). Czy te platformy dartmoor się nadadzą jako zamiennik? Jeżdżę w zwykłych butach, rekreacyjnie, trasy od 1-2h czasem do 4-6.

Z góry dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza

Nadać się nadadzą, ale problemu mogą nie rozwiązać. Wygląda na to, że masz złe nawyki, np. jeżdżąc na czubkach palców ze zbyt wysoko ustawionym siodełkiem. Stopa powinna być ustawiona w takiej pozycji jak w pedałach z SPD, jeżeli jest inaczej, to trzeba to skorygować. Akurat w moim przypadku do wyplenienia złych nawyków przydała się jazda w SPD.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...