Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarioM

Unibike Flash vs Merida Crossway

Polecane posty

Witam,

Poniższe 2 rowerki przykuły moją uwagę - pytanie: co wybrać?

Unibike Flash eq GTS 2019

Merida Crossway 15-D, ewentualnie 20-D 

a może inne propozycje? budżet do 2000 - rower cross/trekking - codzienne dojazdy do pracy ( do 20km dziennie) + weekendowe wycieczki

Źle nie wygląda, z tym, że mała rama, dla niskiej osoby. Gwarancji pewnie nie ma, rachunku też, pochodzenie nieznane.

Indiana nie ma regulowanej kierownicy, ja jestem przyzwyczajony do ciut bardziej wyprostowanej postawy - lata jazdy na trekkingu (Gudereit) - i nie wiem czy rama nie będzie za duża przy moim wzroście (168) - jest tylko 19' i 21' - jednak jeślibym miał wybierać pomiędzy Unibike a Meridą to co będzie lepsze? - bo cenowo podobnie 

Edit 

Jeszcze znalazłem Indiana X-Road 4.0 - teraz za 1679 ?

No to rzeczywiście ? muszę się przymierzyć do tej Indiany i sprawdzić czy pasuje i czy ten brak regulacji kierownicy to problem - szkoda tylko że nie ma go od ręki u mnie w sklepie - tylko na zamówienie 

Kota w worku nie kupię, muszę się przymierzyć do kilku rowerów (nie wiem też do kiedy promocja)  - rower jest ładny, jednak jeśli chodzi o sam wygląd to geometria ramy w Meridzie podoba mi się bardziej ?  

Jeszcze mi chodzi po głowie SPARTACUS CROSS 4.1 (2019) i unibike crossfire disc gts

Póki co zamówione - będę przymierzał w czwartek i dam znać :)

będę jeszcze wdzięczny za kolejne propozycje :)

Jestem rozczarowany - rower przyszedł do sklepu w częściach w pudełku - nie ma możliwości przymierzenia roweru w sklepie.. Szczerze mówiąc to nie byłem nawet finansowo teraz przygotowany na zakup.. Chyba poczekam na sezonową wyprzedaż rocznika w jesieni - macie może jeszcze jakieś propozycje? Rower musi być wygodny (przyzwyczajenia z trekkinga)i mieć możliwość montażu bagażnika - niekonieczne są amortyzatory - cena może ciut przekraczać 2000 zł - jednak chętnie bym zapłacił mniej