Skocz do zawartości

Unibike Flash vs Merida Crossway


Rekomendowane odpowiedzi

Indiana nie ma regulowanej kierownicy, ja jestem przyzwyczajony do ciut bardziej wyprostowanej postawy - lata jazdy na trekkingu (Gudereit) - i nie wiem czy rama nie będzie za duża przy moim wzroście (168) - jest tylko 19' i 21' - jednak jeślibym miał wybierać pomiędzy Unibike a Meridą to co będzie lepsze? - bo cenowo podobnie 

Edit 

Jeszcze znalazłem Indiana X-Road 4.0 - teraz za 1679 ?

Odnośnik do komentarza

Kota w worku nie kupię, muszę się przymierzyć do kilku rowerów (nie wiem też do kiedy promocja)  - rower jest ładny, jednak jeśli chodzi o sam wygląd to geometria ramy w Meridzie podoba mi się bardziej ?  

Jeszcze mi chodzi po głowie SPARTACUS CROSS 4.1 (2019) i unibike crossfire disc gts

Póki co zamówione - będę przymierzał w czwartek i dam znać :)
 

 będę jeszcze wdzięczny za kolejne propozycje :)

Odnośnik do komentarza

Jestem rozczarowany - rower przyszedł do sklepu w częściach w pudełku - nie ma możliwości przymierzenia roweru w sklepie.. Szczerze mówiąc to nie byłem nawet finansowo teraz przygotowany na zakup.. Chyba poczekam na sezonową wyprzedaż rocznika w jesieni - macie może jeszcze jakieś propozycje? Rower musi być wygodny (przyzwyczajenia z trekkinga)i mieć możliwość montażu bagażnika - niekonieczne są amortyzatory - cena może ciut przekraczać 2000 zł - jednak chętnie bym zapłacił mniej 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...