Skocz do zawartości

Merida Big.Seven 40 czy warto za 1700zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników.

Jestem totalnym laikiem w temacie rowerów. Przeglądam to forum od jakiego czasu gdyż szukam roweru "MTB" na kołach 27,5 cala, który będzie mi służył głównie do jazdy z fotelikiem dziecięcym, planuję również wypady bez fotela po lesie, małych górkach.  Nie chciałem zakładać kolejnego temu pt. Jaki rower do...  Natomiast w jednym ze sklepów polecono mi Meridę Big.Seven 40 z 2016 roku za 1700zł. Rower mi spasował pod względem wyglądu oraz do mojego wzrostu. Wiadomo, sprzedawca zachwalał bo chce sprzedać. Pytanie moje: czy warto w tej cenie kupić ten rower do amatorskiej jazdy?

Odnośnik do komentarza

181 cm, więc taki przeciętny ? Natomiast w kwocie tej, bo do takiej maksymalnie chce kupić rower wydawał mi się rozsądny. Generalnie rower jak większość w podobnej kwocie ale hamulce hydraulika a nie mechanika. Hmm.... Porównuję rowery w tej kwocie i inne wydają mi się bardzo zbliżone do tego. Nie oczekuję za tą kasę nie wiadomo czego ?

Odnośnik do komentarza

A nie jest czasem tak że 29 są mniej zwrotne?  Chodzi mi o to że przez jakieś 4 lata na pewno będę dużo jeździć z fotelikiem z tyłu. Na kołach 29 cali widziałem w jednym z popularnych sklepów sportowych Krossa Black Edition 2. ale własnie z racji tych kół pomyślałem że to nie będzie dobry wybór. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pavo napisał:

Na kołach 29 cali widziałem w jednym z popularnych sklepów sportowych Krossa Black Edition 2. ale własnie z racji tych kół pomyślałem że to nie będzie dobry wybór.

Prawda ale z dzieckiem nie będziesz przecież jeździł ani szybko, ani między drzewami także ta większa zwrotność Ci niewiele da.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...