Skocz do zawartości

Trek DualSport 3 czy Scott Sub Cross 20


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przymierzam się do zakupu pierwszego rowera crossowego. Niestety nie znam się na tyle na rowerach, żeby być pewnym swojego wyboru, ale zastanawiam się nad dwoma modelami:

Trek DualSport 3

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-crossowe/rowery-hybrydowe/dual-sport/dual-sport-3/p/23068/

Scott Sub Cross 20 Men

https://www.scott.pl/produkt/842/5053/Rower-Sub-Cross-20-Men/

Oba są w okolicy 3000 zł. Który z nich jest lepszy ? A może macie inne propozycje w okolicach tej kwoty?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przerabiam temat od miesiąca, właśnie zrezygnowałem z Cube Attention SL, bo nie zamierzam wypuszczać się w żaden teren, a i powietrzna amortyzacja do mnie nie przemawia, bo raz że niepotrzebna w moich warunkach, a dwa że zwiększone koszty serwisu. Prawdopodobnie zdecyduję się na Unibike Viper GTS, ma równy (poza piastami) osprzęt klasy Deore i jest wyjątkowo wygodny. Brałem pod uwagę Zethosa i Kellys Phanatic 70, ale drożej o 700 zł, a większych możliwości nie wykorzystam.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem dzisiaj Scotta Sub Crossa 20 2018 i poza minimalnie niższą wagą osprzętowo nie jest jest lepszy od Vipera, a jest o prawie 200 zł droższy i ma słabiutkie hamulce. Koledzy zapewne "pojadą" po żadnym amortyzatorze, ale czy naprawdę w crossie trzeba mieć coś nie wiem jakiego? Jak wspomniałem Kellys Phanatic ma powietrzny, ale ani taperowana główka ani amor, ani tym bardziej starszy XT z tyłu nie tłumaczą różnicy aż 700 zł chyba...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, thalcave napisał:

Rozumiem ją ale kompletnie nic nie wnosi. Jakbyś dał przykład takiego roweru (aukcji) to co innego.

To śmiało pisz odrazu o co chodzi np. Podaj przykład itd. 

Ps. Jestem nowy na forum i się za bardzo nie znam.

Edytowane przez FilipEngel
połączenie sie dwóch słow (sięza)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...