Skocz do zawartości

W co się ubrać na rower - spis tematów


Rekomendowane odpowiedzi

Przed zadaniem pytania, serdecznie zapraszam do lektury wybranych wpisów z bloga Rowerowe Porady:

 

1. Potówki i koszulki
 

2. Spodnie i spodenki
 

3. Bluzy rowerowe
 

4. Rękawiczki i skarpetki
 

5. Ubrania przeciwdeszczowe
 

6. Ubrania na jesień i zimę
 

7. Buty rowerowe
 

8. Kaski

 

9. Okulary
 

10. Porady od blogerek modowych

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że to troche także do mnie :)  Łukasz, dokładnie przeczytałem twoje teksty i inne, ale chodzi mi o troche konkretnych typów i opinii, stąd moje pytanie o spodenki. Jesli uznasz, że jest ono nie tyle nie na miejscu ile nie w tym miejscu zadane, to prosze przenieś je do odpowiedniego miejsca. Może warto załozyć odpowiedni, konkretny - dotyczacy części ubioru wątek?

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że to troche także do mnie :)  Łukasz, dokładnie przeczytałem twoje teksty i inne, ale chodzi mi o troche konkretnych typów i opinii, stąd moje pytanie o spodenki. Jesli uznasz, że jest ono nie tyle nie na miejscu ile nie w tym miejscu zadane, to prosze przenieś je do odpowiedniego miejsca. Może warto załozyć odpowiedni, konkretny - dotyczacy części ubioru wątek?

 

Po to jest forum, żeby pytać :) Dodałem tu taki temat, żeby nowi odwiedzający mieli oprócz forum, możliwość poczytania trochę teorii. A praktykę zdobędą czytając Wasze opinie :)

 

A nową podkategorię założyłem właśnie przy tworzeniu tego wpisu. Oddzieliłem ciuchy i kaski od części i akcesoriów, bo za dużo tego było w jednym miejscu.

 

Może to trochę techniczny problem, ale do wpisu "Kaski i okulary" nie ma linka :(

 

Ano nie ma, bo tekstu jeszcze nie ma :( Ale obiecuję sobie, że usiądę do niego do końca lipca.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie sugestie śmiało wrzucajcie tutaj: https://roweroweporady.pl/f/forum/18-forum-sprawy-techniczne/

Jeżeli chodzi o dział Okazji i promocji, to sama idea jest niezła, ale widzę tutaj dwa problemy:

 

1) Promocje szybko stają się nieaktualne i zrobi się tam "śmietnik".

 

2) Taki dział przyciągnie sprzedających i zachęci do wrzucania swoich ofert. Prawdziwe promocje - super, ale nie chciałbym czyścić tego działu z "promocji" i "super" ofert.

Odnośnik do komentarza

Łukasz! Wpis o okularach byłby super, bo właśnie ostatnio się tą kwestią zainteresowałem, szukałem info, naczytałem się, i szczerze to niewiele mi to dało, co strona to co innego mówią, a i ceny - ludzie! 100zł jeszcze zrozumiem ale 300? czy 500? toż to jakiś obłęd i po co to zwykłemu śmiertelnikowi potrzebne?

A wiem że nigdzie tak jasno nie będzie jak u ciebie.Czekam z niecierpliwością! 

Może żeby przyspieszyć to podziel kaski i okulary na dwa wpisy. Bo kaski dość obszerny temat, a wpis o okularach w tą pogodę (przynajmniej u mnie :D) przydałby się wyjątkowo!

 

A jak już jest "100 pytań do" to powiedz jak tam kwestia porównania tanich opon do droższych? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...