Skocz do zawartości

Dietetyk- szukam polecenia


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Nie chce bardzo sie rozpisywac ale sytuacje musze nakreslic. Od kilku lat cwiczylam na silowni, zywilam sie pod tego typu trening- z bardzo zadowalajacym efektem. Wszystko jak w zegarku przez kilka lat natomiast jakies pol roku temu poczulam niechec do silowni, treningu, ogromnej ilosci bialka skumulowanego w mięsie itp. Po prostu po kilku latach takiej rutyny poczulam, ze to nie jest cos co naprawde lubie. Poczulam sie rowniez mimo wielkiej konsekwencji w diecie jej niewolnikiem. I wszyscy mowili mi, ze powinnam robic to co naprawde lubie wiec zaczelam jezdzic na rowerze i w sumie nie wiem dlaczego od gimnazjum tego nie robilam...Wsiadlam i zaczelam jezdzic 50, 60, 70, 80 km jezdzic do pracy po 20 km w jedna strone itp Wiem, ze to jest to. Choc zaden ze mnie w tym temacie sportowiec i tempa nie mam niesamowitego to jednak odczuwam, ze spalanie jest wieksze metabolizm bardziej nakrecony. I nie potrafie konkretnie sie ogarnac z dieta pod te dyscypline. Czy jestescie w stanie polecic jakiegos dietetyka, ktory stricte zajmuje sie ukladaniem diet pod te konkretna dyscypline?Staram sie to ogarnac sama znam ogolne zasady zreszta ten czas na silowni mnie tego nauczyl ale teraz wiem, ze dieta powinna byc zupelnie inaczej skomponowana, przydalby mi sie fachowiec i to taki, ktory zna sie na rzeczy. A moze ktos z Was tu obecnych na forum zajmuje sie tym zawodowo?To moze byc ewentulnie online tez choc wolalbym kogos spotkac na zywo (jestem z Krakowa)

Przepraszam, że sie tak rozpisalam ale chcialam nakreslic jak to wyglada.

Dzieki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...