Skocz do zawartości

Boost 141, wymiana koła


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam rower Trak x-caliber 7 z 2019 roku z boost 141 musze wstawic nowe tylne kolo bo stare do wyrzucenia no i mam opcje na kolo od Cannondale Lefty z piasta sram x9 czy jest opcja aby te koło mi weszło do mojego roweru?? Ziomek posze, że potrzeba mi tylko sztywną os dokupić 13,5, zastanawiam sie czy to przejdzie.  

 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Mario91 napisał:

Ziomek posze, że potrzeba mi tylko sztywną os dokupić 13,5,

W Xcaliberze nie ma sztywnej osi więc nie bardzo.

 

21 godzin temu, Mario91 napisał:

Cannondale Lefty z piasta sram x9

Cannondale ma swoje standardy na wszystko i jest wielce prawdopodobne, że koło z F-SI pasuje tylko do F-SI.

Odnośnik do komentarza

Z gwarancją to jak bajbardziej  kolo oddam ale to będzie trwalo, a chciałem cos na juz wykminic bo bez roweru to lipa tyllo ten boost nietypowy wiekszosc kol ma 148 idzie to jakos skonwertowac tylko nie wiem jak zbytnio i czy kazde kolo z bostem 148 mozna do 141 przerobic.Mam tez mozliwosc zamowienia tego samego co sie popsuło ale to tez trzeba zamawiac i czekać. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mario91 napisał:

Z gwarancją to jak bajbardziej  kolo oddam ale to będzie trwalo,

Podjedź do sklepu Treka i pogadaj, może to nie zajmie aż tak długo.

 

2 godziny temu, Mario91 napisał:

wiekszosc kol ma 148 idzie to jakos skonwertowac tylko nie wiem jak zbytnio i czy kazde kolo z bostem 148 mozna do 141 przerobic.

To będzie problematyczne bo Boost 148 jest pod sztywną oś, nie szybkozamykacz (tak jak to jest w Boost 141).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...