Skocz do zawartości

Okazja (dla mnie), czy nic szczególnego? Prośba o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie chcę dodać że nie znam się na rowerach

Poszukuję jakiejś taniej szosówki. Jak dotąd jeździłem Rometem kupionym od gościa który kupił go za niecałe 900zł w markecie. Koła 28", z przodu shimano sis, z tyłu altus.

Całkiem fajnie mi się nim zawsze jeździło ale posiada pewne wady: nie śmiga się nim jak szosówką, trzeba w nim poprawić trochę rzeczy a to kosztuje itd. Doszedłem do wniosku że kupowanie nowego B'TWINA za tysiaka byłoby bardzo kiepskim pomysłem więc na OLX znalazłem coś takiego: https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-fitness-leader-fox-runner-700c-28-2x9-prawie-nowy-CID767-IDA5ZVt.html#caedb58354

Bardzo mnie to zaciekawiło bo z tego co widziałem takie rowery kosztują około 2000zł, ale się nie znam więc proszę fachowców o radę czy warto się tym rowerkiem zainteresować.

Konkretnie interesują mnie takie kwestie jak: 

a) czy ten osprzęt jest coś warty (awaryjność itp.)

b) ile kosztowałby nowy (czy gościowi naprawdę tak bardzo wadzi w garażu, czy może ta cena nie jest jednak taka super)

c) czy by mi pasował? Mam 170cm wzrostu (kurdupel)

Do Lubania mam jakieś 50km więc głupio by było jechać i nie kupować dlatego też proszę o uświadomienie mnie czy warto. No ale nawet nie będąc znawcą wydaje mi się że jest to znacznie lepszy rower niż mój bidny romecik.

Odnośnik do komentarza

 Zdecydowałem się drodzy panowie wybrać na giełdę i zakupić za 1000 zł używane takie cudo. Jazda szosówką to dla mnie nowość i muszę przyznać że śmiga mi się NIEBIAŃSKO. 

Osprzęt Campagnolo, 27 biegów. 

Gdy zmieniam bieg jedyne co słyszę to kliknięcie manetki (również ogromną nowość) 

I wiem, brzydka kierownica ale wystarczy założyć nową owijke. 

Super sprzęcik ?

IMG_20190608_184326.jpg

Odnośnik do komentarza

Czy okazja? Nie wiem, zależy jakie koła i jaki stan. Fotki od strony korby się robi. W miarę normalna przyzwoita cena chyba. W tym roku sprzedawałem moją szosę sprzed paru lat. Rama alu, karbonowy widelec, karbonowe tylne widełki,  osprzęt Campagnolo Mirage 3x10, koła bardzo przeciętne 2kg.  Poszła za 1500. Rower z końca zeszłego dziesięciolecia.

Campa będzie dobrze działać, więc raczej będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...