Skocz do zawartości

Kupno roweru używanego


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mociumpel napisał:

Pierwsze słyszę żeby chęć na pakowanie kosztowało 2000 zł ?

Po prostu podejrzana aukcja. Na moje rower albo nie jest jego własnością legalną albo nie ma żadnego roweru do sprzedaży ?

 

Cytat

Rowery używane kupuje się od osób prywatnych wyłącznie z odbiorem osobistym. Nigdy zdalnie.

100% racji. Do kupowania rowreru trzeba podejść jak do kupowania samochodu. Nikt (no prawie nikt) nie kupuje auta z drugiej ręki nawet go nie oglądając.

No i powinno się spisać umowę kupna-sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dmxvs napisał:

 właśnie teraz znalazłem na Olx cannondale trail 2 nowy  jeszcze w kartonie za cenę 3700zł i wysyłka za pobraniem Ze sprawdzeniem zawartości paczki  mam pytanie czy warto dać abo  abo poczekać jeszcze i może się pojawi jakiś merida big nine 500 lite 

Na moje są marne szanse by ktoś 500Lite z 2018 wystawił na sprzedaż bo to naprawdę był dobry rower, tegoroczny model jest dużo słabszy. A ten Cannondale to wydaje mi się, że to też podpucha.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Dmxvs napisał:

Właśnie wiem ale myślę może kupię nowego merida big nine 500 lite 2018

A jest jeszcze gdzieś dostępny?

18 minut temu, Dmxvs napisał:

jaki będzie najlepszy na wzrost 178

stawiam na L-kę

21 minut temu, Dmxvs napisał:

może ktoś wycenić  rower ma swoje lata ale jest serwisowany kupiłem do niego pełną grupę deore m6000 w maju 2018

A możesz podać więc szczegółów? To jest Cube Ltd z jakiego rocznika? Jakiś link do specyfikacji?

I używaj interpunkcji bo zadałeś 3 pytania, pomiędzy którymi są jakieś oznajmująśce zdania i wszystko w 1 zdaniu bez przecinków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...